Otázka

• 0

Dobrý deň. 
Chcel by som sa informovať ohľadom optiky v Šemši. Papiere na umiestnenie prípojky sme už dostali aj poslali naspäť , týmto by som sa chcel informovať o pribliznom termíne kedy sa budú robiť prípojky. Ďakujem za odpoved . 

S pozdravom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika bude v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za skorú odpoved.

Termín nad 100 dní znamená že je to plánované tento rok?. Alebo sa to môže  kľudne robiť aj neskôr o rok, dva....?

Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladám, že výstavba prebehne tohto roku. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od PatrikSeba
      Dobrý deň, chcel by so sa informovať či je plánovaná výstavba optiky v obci Sedliská a ak áno kedy začnú približne výkopové práce a realizácia potrubí? Ďakujem za opoveď.
    • Od plzen561202
      Prosím o vyjadrenie, či sa plánuje zriadenie optického pripojenia na Šváboch na ulici Kamencovej. Doposiaľ mám od T-com metalickou linku na internet s routerom na pevnou linku, Magio televíziu a Magio Go. Teraz tu začína s pripojením optiky firma Condornet. Nie je škoda sa dať predstihnúť ?  Nechcem prísť o Vaše služby. Ďakujem za včasnú odpoveď.
    • Od Tobias234
      Dobrý večer chcel by som sa opýtať ako to pokračuje s výstavbou optiky v dedinách hencovce kladzany kučín 
    • Od lmolnar
      Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete zriadiť optický internet na Topoľovej ulici v Dunajskej Strede? Kedď áno, tak asi kedy?
      Ďakujem
      L.Molnár
    • Od frantisek.odelga
      Zdravím, potreboval by som na Vaše stĺpy nahodiť svoje optické vlákno, da sa to? Ak áno aké sú podmienky, resp. Na koho sa mám obrátiť??? Vďaka za info 
    • Od mihokmet92
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude možná inštalácia optického internetu na adrese A. Svianteka 11, Bardejov? Ďakujem