Optický kábel

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ešte je možné pripojiť sa na optický kábel v obci Bystré na Družstevnej ulici.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika tu dostupná je, nemal by byť problém.

Zadajte si objednávku cez telekom.sk, resp. cez zákaznícku linku 0800 123 456.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od 101603080
      Dobrý večer.Rád by som vedel kedy sa budú pripájať RD k optickej sieti v Malackách na ulici Duklianskych hrdinov 814 nakoľko je kabel natiahnutý a myslím že aj privedený do rozvodnej skrini na ulici, lebo pri ťahaní kábla presekli terajší internet a vtedy sme boli skoro 48h bez internetu my aj susedia.

• Od basa4567
      Dobrý deň, z dôvodu sťahovania by som rada posunula služby telekomu (magio televízia L, magio internet L), viazanosť je tam do 07/2022 mesačná splátka je 27,14€ súčasťou sú obe krabičky (wifi aj na tv), ak by to niekomu pomohlo radšej to prepíšem na novú osobu ako by som to rušila.
      v prípade záujmu píšte sms 0944256597 
      Ďakujem
    • Od PatrikSeba
      Dobrý deň, chcel by so sa informovať či je plánovaná výstavba optiky v obci Sedliská a ak áno kedy začnú približne výkopové práce a realizácia potrubí? Ďakujem za opoveď.
    • Od plzen561202
      Prosím o vyjadrenie, či sa plánuje zriadenie optického pripojenia na Šváboch na ulici Kamencovej. Doposiaľ mám od T-com metalickou linku na internet s routerom na pevnou linku, Magio televíziu a Magio Go. Teraz tu začína s pripojením optiky firma Condornet. Nie je škoda sa dať predstihnúť ?  Nechcem prísť o Vaše služby. Ďakujem za včasnú odpoveď.
    • Od Tobias234
      Dobrý večer chcel by som sa opýtať ako to pokračuje s výstavbou optiky v dedinách hencovce kladzany kučín 
    • Od lmolnar
      Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete zriadiť optický internet na Topoľovej ulici v Dunajskej Strede? Kedď áno, tak asi kedy?
      Ďakujem
      L.Molnár