Optika

Otázka

• 0

Dobrý chcel by som sa opýtať ohľadne optiky Liptovská Lúžna 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ja9922
      Dobrý deň, mám problém s internetom, v krátkych intervaloch mi vypadáva zhruba na 5-30 sekúnd. Niekedy  celý deň ide rýchlosť  približne 120/30 bez výpadku a niekedy celý deň vypadáva a miestami je rýchlosť 150/30 a niekedy 5/20 a niekedy nejde vôbec a ako som spomínal na pár sekúnd vypadne. Ako postupovať v takomto prípade? Mám internet cez optiku a router huawei HG8145V5. Ďakujem
    • Od milanpajtinka
      Ahoj, zaujíma ma keď mám optik net extra čo čítam tak 1gb/s , aká by mala by byt rychlost sťahovania, teraz mi Speedtest ukazuje cca 900,123 a sťahuje je do 100 mb/s  zo steamu alebo z predplatených serverov napr. Káble mám nové aj router , tak či je to v poriadku lebo co čítam tak 1 giga za sekundu download ? Diky
    • Od Davko12
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom optického internetu na adrese Jánošíkovská 68, Dunajská Lužná, pretože už sa čaká roky na internet od Vás.
    • Od andlaco
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či v budúcnosti plánujete zriadiť optiku na ulici Pod kalváriou 12, Levice?
    • Od Miriamka2
      Dobrý deň, 
      Rada by som mala: rychlejsi internet - 1000/200 Mb/s.  Avšak router, ktorý aktuálne mám doma má ovela nižšiu rýchlosť (priepustnosť). 
      Má význam teda význam si objednávať takýto internet? Alebo radšej zabezpečiť iný router? 
      Dakujem.