Prenos čísla

Otázka

• 0

Ahojte.

Vcera som na stránke Telekomu, vyplnil formulár na prenos čísla,,, vybral som si paušál T ideál 32 a k nemu Apple Watch SE GPS 44mm,,, v orange mám ešte viazanosť 2 mesiace,,, ale to som si uvedomil až po dokončení. 
Budú mi ten prenos čísla stornovať?

otazka 2

bude sa dať odstúpiť od zmluvy ak nebudem mat doma dobrý signál?

znami ma telekom a keď je u mna ma slaby signál 

ďakujem za odpoved 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Prenos Ti kvôli viazanosti nestornujú, ale môžeš zaplatiť pokutu. V Telekome v minulosti pokuty preplácali do určitej výšky, informuj sa na to keď Ti budú volať. Pri objednávke cez web vieš odstúpiť od zmluvy do 14 dní.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

máš aj možnosť zájsť na pobočku telekomu a tak požiadať o zrušenie prenosu kým nie je prenesené, vzhľadom na to, že si o to požiadal včera. ak to stihneš kým nenastane proces, malo by to ísť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Proces sa dá stornovať do D0+2, t.j. najneskôr na druhý deň po podpísaní zmluvy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od teenegers999
      Zdravím,
      Mám v Telekome paušál a u iného operátora číslo, ktoré dlho používam. Chcel by som toto číslo od iného operátora preniesť do Telekomu a paušál, ktorý už mám v Telekome presunúť na toto prenesené číslo. Dá sa to? 🤔
    • Od Janula_B
      Dobrý deň, potrebujem poradiť. Dňa 24.5.2021 mi končí viazanosť u X operátora a chcem prejsť do Telekomu,,,kedy bude najvhodnejšia doba zastaviť sa na predajni a začať riešiť presun čísla?Tak aby som nemala pokutu u svojho momentálneho operátora a  aby mi automaticky u neho nevznikla ďalšia viazanosť na 2 roky,,,
      Ďakujem za radu 🙏
    • Od stribi
      Dobrý deň
      14.4.2021 mi končí viazanosť v Tcome, svoje číslo si chcem preniesť , kedy môžem požiadať o prenos čísla, tak aby som neplatil žiadnu pokutu a číslo mi nebolo zrušené?
      ďakujem za odpoveď
    • Od tomas.ivanka
      Dobrý deň, vhcel by som sa opytat, či je možné preniesť službu na inú adresu z dôvodu presťahovania sa a ak áno, tak či je možné zmeniť pri tom službu, nakoľko rad by som zobral lepší internet ak bude dostupný a prestal odoberať televíziu, nakoľko ma známy upozornil, že pri prenose sa znova viaže na 2 roky s danou službou.
      dakujem, s pozdravom Tomáš Ivanka.
    • Od Finatko
      Dobrý deň.. prešiel som od vás ku inému operátorovi presmerovanie čísla nastalo 18.2.2021. Platil som každý mesiac 60€. Keď sa mi prenieslo číslo tak mi prišla faktúra za obdobie 1.2.2021 do 28.2.2021 so sumou 124€ ja sa pýtam prečo taká vysoká suma prišla a za druhé prečo mi účtujete cely mesiac keď viazanosť s vami skončila 18.2.2021 
    • Od christian.dancik
      Zdravim, chcel by som sa spytat ako je mozne ked som pri prenose 3 rodinnych cisel dostal 3 nove cisla. nebolo mi oznamene ze pri prenose cisiel sa cisla menia. je mozne nejako ziskat naspat nase stare cisla? dakujem za odpovede