Otázka

• 0

Dobry den, je aktualne telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G funkcny v 5G sieti Telekom? Nejedna sa mi o to ci je oficialne podporovany (to vidim ze nie je v zozname), ale ci sa pripoji do 5G a ci datove prenosy funguju zodpovedajucou rychlostou...

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Hamlik
      Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?
    • Od OptikaIvan
      Kedy bude fungovať optika na ulici Nad Skalkou,Ružomberok,03401
    • Od cenculsk
      doteraz som mohol pozerat televizny program na telke a 4 mobilnych zariadeniach.
      minuly tyzden mi skoncila viazanost, tak reku ok, zo vsetkym spokojnost, predlzujem.
      a dnes zistim, ze mi nejde spustit magio go na mobile. lebo vraj prekroceny limit zariadeni. ako prekroceny, vsak 4. ale bolo mi divne, ze v apke ukazuje pouzite len 1 a aj tak nejde.
      tak citam www.telekom.sk a skoro som odpadol.
      magio go je uz len  na 2 zariadenia. ale do tych dvoch sa pocita uz aj telka. takze ked jeden clen pozera "klasicku" telku, tak na mobilnom zariadeni moze byt telka spustena uz len na jednom.
      si robia **piip** v telekome. za rovnaku cenu som klesol z 5 zariadeni na 2. to keby som vedel, tak riesim konkurenciu.
      zase telekom len okrada.
    • Od filipec12
      Ahojte, 
      kde zmizol zoznam lokalít kde sa buduje/ bude budovať optika ? Bol dostupný cez vts Telekom 
    • Od tomasdobrotka
      Dobrý deň, 
      viete mi poradiť, akým spôsobom "vypnem"/zruším súhlas/ne-súhlas, aby som nedostával SMS od "Telekom 4U"?.
      Je to obtažujúce. Žiadne SMS Telekom4U som nežiadal, nechcem aby mi boli zasielané.
      Ďakujem za TIP.
    • Od zbytocnyucet
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať ako mám na novšom type TV od Samsungu (konkretne QE65T74) spárovať set top box s ovládačom od Samsungu. Skúšal som to asi 10x a nič. Pri výbere značky stb tam bohužial Tatung STB 3701 nenájde, neviem či je podporovaný alebo nie. V domácnosti je ešte jeden stb s nahrávaním značky Arris a ten mi našlo a išiel nastaviť v pohode (ten ale nie je môj). V samotnom Samsungu mi nevedeli k tomu povedať nič. Má niekto takúto skúsenosť alebo pozná niekto nejakú vychytávku na to ? Poprípade je nejaká možnosť tú bučoru od Tatungu vymeniť za niečo iné poprípade vymeniť ju za stb s nahrávaním nejakej inej značky ?