viazanost

Otázka

• 0

dobry den 

Prosim vas kedy mi konci viazanost Magio Tv 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ARPAD1986
      Dobry
      Kedy konči viazanost na mojom tel.čisle 0911545094
    • Od miro116
      Prosim vás dcera my bez môjho vedomia objednala tv magio č. Objednavky GUUGMY poprosím vás o storno objednávky ďakujem za porozumenie
    • Od Baramborka23
      Skoncila mi viazanost na internet a nechcem ju predlzovat. Ako mam postupovat?  A ako to bude s platbami. Automaticky sa to predlzuje? Musim navstivit pobocku na zrusenie? Dakujem
    • Od Maros amphibius
      Dobry den, v decembri mi konci viazanost sluzieb internet a TV. Chcel by som predlzit viazanost s vyysou rychlostou internetu. Chcem sa spytat, ked teraz predlzim zmluvu, tak pri vianocnych akciach uz nebudem mat narok na nejake zariadenie a mam radsej pockat? Pred 2 rokmi som predlzoval viazanost a na splatky som vzal istu elektroniku a momentalne neviem, ci budem mat narok na produkt aj keby som predlzil zmluvu uz teraz alebo mam cakat.
      Dakujem.
    • Od Dinotopia
      TLC HD KEDI PRIDÁ TELEKOM DO IPTV
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.