funkcnost na Google Chromecast

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa spýtať či magio go funguje na Google Chromecast 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

.

Editoval/-a cp22lis55

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

• Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?
    • Od vhxsoft
      16.3 som zaplatil Magio Go..
      Nejde mi
    • Od cenculsk
      co ste to zase porobili? najprv vypadol na 5-10 minut internet. ten sa uz sice rozbehol, ale magio go nefunguje ani cez web ani v aplikaci.
      halooo, hral sa niekto s kablikmi alebo vypinacmi v telekome, ze zostrelil internet?

neznama chyba so zltym vykricnikom v prehliadaci pri pokuse spustit si stanicu cez web.
    • Od angelabrlasova
      Dobrý večer. Vie mi niekto poradit s týmto? Toto mi vypisuje po spustení akéhokoľvek programu a nejde spustiť vôbec žiadny. 
      Cannot read property ,, CaptionParser" of undefined
    • Od Tataracik
      Ahoj, vie mi niekto poradit ako si aktivovat Magio GO, ktore je zadarmo k Magio TV? 
      Je to uz nejaky cas co som to robil a vobec si nepametam. A tiez neviem nikde najst navod.