Kredit

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Nie, bonus platí len 1 mesiac. To je trochu choré, špeciálne keď navýšite vyšším kreditom, ste nútení ho minúť do mesiaca.

A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ? Podľa mňa hej, keďže je to darované z dát ANO a novších paušálov. Ale nezaručujem moje info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od nechala
      Važ. spoločnosť, mne sa osobne nepáči, akým spôsobom ponukate bonus k predplatenke. To sa nahanbíte, dať bonus len na 30 dni?  Kto vám robí tržby, len klienti telekomu a vy im date takýto darček. Strčte si ho do zadku. Mate drahe mobily, drahé paušaly a vy sa ešte budete chváliť nejakými nezmyselnými akciami a dokonca aj v televízii. Tá je pre vás prednejšie, ako vaši klienti. Len z tých reklám koľko zarobíte. Hanba vám.
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde
    • Od peter.syn
      Dobry den, je mozna aktivacia balicka nekonecnych dat (1000 GB) aj pre pausal bez zavazkou. SMS spravy o moznosti mi boli dorucena, aktivoval som si to v app-ke . Ale vobec sa neviem pripojit na internet. Dakujem za info.
    • Od Vavrin
      Aký je rozdiel medzi predplatenkou a easy
    • Od Marian Relovsky
      Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém?