sidebar
  • Podobný obsah

• Od barca4
      Dobrý deň, pred rokom sa u nás kopala optika, informovali sme sa pri zriaďovaní prípojky či nebude problém keď sme v jednom dome dve domácnosti, ktoré si platia osobitne faktúry, a aj všetko či sa to nejako dá a nebude problém, nie isto problém nebude. Problém nastal, na jednu tu prípojku čo spravili sa nedá spraviť dve rozličné rodiny/domácnosti. Vraj môžme mať spoločné, čo nepripadá do úvahy....   po pol roku prišiel nejaký ďalší ,,technik,, ktorý sa pýtal kde je prípojka a prečo tu nemáme dve, keď on ich v projektoch má, pretože tu boli kedysi vedené dve čísla.... slubil mi že to vyrieši aby sme mali optiku aj my.... nikto nič. Volala som na linku, pani mi slubila ze vyzisti a zavola mi.   Nikto sa do dnes neozval a mne s Telekomom dochádza trpezlivost....  tv na satelit vypadáva pri zhorsenom pocasi,internet je vseliaky.  
      Ako sa to dá riesit? Okrem zmeny operátora? 
    • Od BeataNogova
      Dobry den,
      chcela by som sa spytat,kedy sa planuje optika v lokalite Cifer, na ulici Lipova.Nasa presna adresa je Lipova 10. Kable su tam natiahnute, ale signal nie je.
      Dakujem.
      Nogova
    • Od tekulka1971
      Dobrý deň,
      prosím Vás kedy sa bude riešiť optický internet na ulici Bleduľová 64, Devínska Nová Ves ? Kontaktovaný sme bolo externou firmou už prá rokov dozadu. Kúsok od nás na ulici Ľubovníková 31 - 39 sa pred vyše rokom začali ťahať káble, ale zo dňa na deň sa to ukončilo a odvtedy nič.Ďakujem vopred za info. Martin
    • Od PatrikSeba
      Dobrý deň, chcel by so sa informovať či je plánovaná výstavba optiky v obci Sedliská a ak áno kedy začnú približne výkopové práce a realizácia potrubí? Ďakujem za opoveď.
    • Od plzen561202
      Prosím o vyjadrenie, či sa plánuje zriadenie optického pripojenia na Šváboch na ulici Kamencovej. Doposiaľ mám od T-com metalickou linku na internet s routerom na pevnou linku, Magio televíziu a Magio Go. Teraz tu začína s pripojením optiky firma Condornet. Nie je škoda sa dať predstihnúť ?  Nechcem prísť o Vaše služby. Ďakujem za včasnú odpoveď.
    • Od Tobias234
      Dobrý večer chcel by som sa opýtať ako to pokračuje s výstavbou optiky v dedinách hencovce kladzany kučín