Dostupnosť Viničné

Otázka

• 0

Dobry den,

kedy bude prosim dostupna optika (internet a televizia) vo Vinicnom (pri Pezinku)? Suhlas sme davali v auguste 2020. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika je plánovaná v termíne nad 100 dní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

dakujem za preverenie a odpoved. No velmi som si nepomohol. Nad 100dni moze byt, aj ze to budu 2-3roky, alebo aj ze z planovania sa ustupi a nebude optika vôbec?

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nad 100 dní je zvyčajne tak pol roka - 3/4 roka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete nam uz dat konkretnejsi datum? Toto ADSL je pravek a ani VDSL nieje k dispozicii. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete nam uz dat konkretnejsi datum? Toto ADSL je pravek a ani VDSL nieje k dispozicii. 

Zistím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predbežný termín je niekedy september-október 2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martin915
      Dobrý den 24.júla my končí viazanosť a chcel by som predlžiť Magio sat L + magio internet vzduchom L.Je tu taký problém že u nas robia optický internet a ten bude spustený o 2 mesiace.Lenže ja si chcem nechať magio Sat,ale ked si dám optický internet už nemožem mať chytrý balík v zľave čo my povedala operátorka cez hovor.Chytrý balík mam teraz za 31,2€.kolko by som platil za  magio sat L + opitcký internet L bez chytrého balíku-čiže bez zľavy?dakujem
    • Od Mato_Z
      Zdravím. Ako je to prosím s možnosťou použiť vlastné ONT/SFP modul pri Magio optickom internete (internet + IPTV + VoIP), teda priame zapojenie SC konektora do svojho vlastného zariadenia? Dočítal som sa rôzne informácie o blokovaní ONT na základe sériového čísla, nutnosti vždy použiť len zariadenie od Telekomu. Vie mi niekto prosím objasniť aký je aktuálny stav? V súčasnosti používam ONT v bridgi a PPPoE vytáčam na mojom Mikrotiku, kde mám mnoho špecifických nastavení, VPN sieť apod. IPTV a VoIP telefón (riešenie pevnej linky) sú pripojené cez ONT. Rád by som však zakúpil MikroTik RB4011iGS+RM https://mikrotik.com/product/rb4011igs_rm s SFP portom a vhodným GPON modulom. Problém je, že modul "GPON ONU module" https://mikrotik.com/product/SFPONU sa už nevyrába.     
      Takže otázky sú 2:
      Ako je to s vlastným ONT/SPF modulom z pohľadu Telekom? Napr. je možné cez support zaregistrovať svoje vlastné zariadenie podľa sériového čísla?
      Vie niekto prosím o použiteľnom a dostupnom GPON SPF module pre MikroTik RB4011iGS+RM?
      Vďaka.
    • Od davidblackday
      Pred nejakým časom sa  v Nesvadoch budovala optická sieť. Ale v niektrorích uliciach ako napríklad u nás na Hradnej ulici len na párnej strane ulice. A chcem sa iformovať či sa bude nejakým spôsobom pokrívať dostupnosť internetu aj na druhej strane ulice ?
    • Od RomanSmutny
      Dobry den chcem sa spytat ze ked si zapojim opticky kabel do zasuvky a potom ho niekde pri stenách ohnem aby sa dostal do vedlajsej izby tak sa pri zahnutí zhorsi rychlost internetu? 
    • Od RomanSmutny
      Dobry den,onedlho mi sem maju davat opticky internet a chcem sa spytat co potrebujem spravit ked chcem pouzivat vlastny router.Technik mi namontuje Telekom modem a odtiaľ si to LAN kablom spojim do vlastneho,alebo ten prvy modem treba prepnut do bridge modu?

• Od martinbxddddd
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať kedy bude na ulici Hanzlíkovská 93 optický internet ak je nejaky termín
      ďakujem