sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Raptor3220
      Zdravím,
      mám VDSL s modemom ZTE Speedport Entry 2i,  2x magiobox a extender tp-link s ethernet výstupom.
      Prvý magiobox je zapojený do modemu cez LAN port 4.
      Extender je pripojený na wifi sieť modemu.
      Druhý magiobox je zapojený do ethernet výstupu extenderu.
      Všetko funguje, ale potreboval by som zvýšiť stabilitu tohto zapojenia. Mám dosť vysokú a kolísavú latenciu (60-200 ms) na wifi pripojení. Pomohol by som si výmenou modemu za napr. Asus DSL-AC68U ? Alebo je lepšie nechať Telekom ZTE modem a cez bridge napojiť nejaký obyčajný wifi router ? Fungoval by mi v prípade prvého resp. druhého zapojenia druhý magio box zapojený do extenderu ? Najlepšie by asi bolo všade naťahať kábel, ale to by som nechal ako poslednú možnosť.
      Skúšal som vymeniť modem za "prémiový" Sercom speedport plus, no ten má ešte horšiu odozvu, Magio telka kockuje (na ZTE ide telka v pohode) a má slabší dosah wifi, jediná výhoda je 5 Ghz wifi, ale inak nič.
      Dik za každú radu.