Optika

Otázka

• 0

Zdravim, dnes (19.2) natahovali opt. kable v Ivanke pri Dunaji na

Družstevnej ulici , viete povedat kedy by sa to mohlo reálne spustit aby 

to fungovalo ? Dik za info. Martin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

v auguste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od JustMilan
      Dobrý chcel by som sa opýtať ohľadne optiky Liptovská Lúžna 
    • Od Christian_05
      Chcem sa spýtať kedy bude spustená služba optického internetu v Seredi? Doteraz bol termín stanovený do 30.10.2020.
      Na ulici nam pribudli nové telefonné stĺpy a staré vymenili tiež za nové. Na tieto nové už natiahli aj optické káble.
      Nemáte nejaké nové info, či to bude ešte tento rok?
      Vďaka
    • Od muzulman
      Dobrý deň, chcel by som opýtať  či sú  nejaké plány s optikou aj v obci Okoč, konkrétne v uliciach Römböková, Zelená, Krátka. Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek zistenia. Pekný deň  
    • Od boss323
      Zdravím pekne všetkých už keď sa tu tak rozbiehajú debaty o optike aj ja by som sa rád spýtal či sú  nejaké plány s optikou aj v Dolnom Trhovišti konkrétne ulica Jelenová 237. Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek zistenia. Už 2x som dával podnet na optiku no nič som sa nedozvedel tak sa obraciam sem možno sa dozviem viac. Pekný deň  
    • Od Pubojd
      Zdravím, plánuje sa optický internet v Slovenskej Ľupči (okr. Banská Bystrica)?
    • Od Tomasko221
      Dobrý deň,
      chcem sa informovať ohľadne optiky v obci Komjatice na ulici Kollárova, plánuje sa tu nejaká stavba?  Asi pred týždňom robili značky po okraji cesty od stĺpa z ktorého nám vedú káble ku domom. 
      Ďakujem za odpoveď.