Magio pre TV LG

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

je už konečne známy dátum uvoľnenia aplikácie Magio GO pre televízory LG?  Alebo ste už od tohto zámeru upustili ? Trvá to nekonečne dlho! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0
Dobrý deň. 
Posielam Vám dopyt na tému “Magio go-obraz v obraze” zo 17.6.2020. 

Od uvedeného času som zaregistroval že ste na aplikácii spravili viditelné zmeny,ale to zatial to nefumguje. 

Na ipade 6. generácia mi v predošlej verzii fungovalo pri pozeraní magio go a po dvoch rýchlych stlačeniach tlačidlom  

domov, v rohu tabletu obraz v obraze.Teraz mi už vie  nabenúť aplikácia obraz v oraze a program prede do rohu a aj funguje a ostatná časť obrazovky zostáva čierny s dvomi prekrytými štvocami a nápisom v tejto podobe. To je to plus čo predtým nešlo vtejto podobe. 

Po otvorení ďalšej aplikácii to už nefunguje,obraz zostáva stáť,dá sa posúvať len šipkami doredu alebo dozadu.Niekedy sa mu podarí aj rozbehnúť ale to len málokedy.  Možna je potrebné niečo spraviť z mojej strany o čom neviem. 

Bola to dobrá služba na ktorú som si zvykol a teraz ju neviem spustiť.

V O2 už bez prblému beží  zobrazenia Split View ale na magiu go to ešte nemajú a to čo mali sa pokazilo. 

Preto Vám posielam odkaz reklamy :

T-Com Magio TV funkcie:Obraz v obrazezo  z 19.7. 2011

Dobrý deň. 
Som
Som Váš dlhoročný zákazník a mám záujem aby to aj tak zostalo.
Prajem Vám pekný deň. 
Pr
S
Váš dlhoročný zákazník a mám záujem aby to aj tak zostalo. Som Váš dlhoročný zákazník a mám záujem aby to a Vám dopyt na tému “Magio go-obraz v obraze” zo 17.6.2020. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

je už konečne známy dátum uvoľnenia aplikácie Magio GO pre televízory LG?  Alebo ste už od tohto zámeru upustili ? Trvá to nekonečne dlho! 

Tiež by ma zaujímalo v 2019 to malo byť coskoro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od luckinno
      Dobrý deň. chcem prepojiť telku s domácim kinom. Zapojil som to tak, že z magio boxu mi ide klasicky HDMI do telky. A teraz ako k tomu zapojiť domáce kino? Viem, že to ide tak, že som zapojil z telky do kina kábel, ktorý je na výstupe z telky Jack 3,5 (na sluchadla) a do kina idú dva cinche. Tak to síce hrá, ale len keď mám zapnuté kino. Chcem to tak, že keď pozerám obyčajné hovná, aby zvuk išiel cez telku, ale keď si chcem pozrieť nejaký film tak len zapnem kino, tak mi pojde zvuk aj cez kino.
      Na magio boxe je výsup na 3,5 jack, ale keď z toho jacku to zapojim normalne do kina, zvuk mi nejde. Napadlo ma, že možno pre to, že v boxe už je zapojený ten HDMI, ktorý ide do telky. Neviete, či vtedy box ako keby vypína druhý výstup na zvuk? Nejaké rady, ako ešte to zapojiť?
      Box mám Tatung STB 3701, Kino je Pioneer staršieho dáta
    • Od Milo Minderbinder
      zdravim,
      chcem sa opytat ako je to s paralelnym pripojenim magio go na smart tv ... sluzba definuje 2  pristupy na jeden account. ked chcem pripojit 3-iu smart tv appku, viêm si vybrat, ktore z existucich pripojeni zrusim, inymi slovami, viem si pripojenie cez smart tv manazovat aj na viacerych zarideniach s predpokladom, ze aktivne budu vzdy len 2?
      alebo je to nejak pevne naviazane na zariadenia, ktore pripojim ako prve a druhe?
      dakujem
      >m
    • Od dulovicova
      Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
      Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
    • Od Rorodede1
      Dobrý deň, chcem sa spýtať mám u vás už dlhé roky paušál HappyXL + magio internet XL , chcel by som sa spýtať ktorý paušál by ste mi doporučili z tých nových aby bol čo naviac podobný k tomuto čo mám, magio internet chcem mať naďalej
    • Od valmovedder
      Dobrý deň,
      je nejaký časový horizont, kedy sa budú zavádzať optické káble, ktoré už sú po obci Sv. Peter do domácností?
      S pozdravom,
      Ondrej