Otázka

• 0

Zdravíčko, chcel by som si overiť dostupnosť internetu na adrese Kecerovce 197 podľa mapky pokrytia by som tam mal mat dostupnú sieť GPON vie mi to niekto potvrdiť ?  Môžem počítať s 950mb/s  su garantovane ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

eshop mi túto adresu nechcel načítať, takže 100% dostupnosť neviem, ale podľa mapy pokrytia tam GPON dostupná je. A čo sa týka rýchlosti, je to teoretické maximum, rýchlosť nie je garantovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je možne že sa mapa pokrytia aj mýli či ? da sa považovať GPON za optiku ? 

Možné to je, a aj sa skutočne mýli. Už mi načítalo v eshope túto adresu, a je možnosť objednávky len VDSL internetu.

A áno, GPON je optika (FTTH).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od VojtekViliam
      Dobrý deň prajem,
      Aktuálne máte vo výstavbe obec Sedliská a ja by som sa chcel opýtať ohľadne plánov na výstavbu optickej siete pre obec Ondavské Matiašovce (psč.: 09401), ktorá je hneď neďaleko. Prípadne v akých intervaloch sa tieto informácie môžu aktualizovať. Ďakujem a prajem príjemný deň.
      S pozdravom Vojtek Viliam.
    • Od peter.becik
      Dobrý deň,
      kedy konečne začne realizácia výstavby FTTH optiky v obci Turie? Projekt sa nerozbehol už takmer rok...
      Ďakujem
    • Od pale89
      Dobry den. Prosim Vas viete mi povedat ci sa chysta FTTH na Hajdoczyho ulici v Trnave?
      Ulica sa totiz bude rozkopavat za cca mesiac koli plynovym potrubiam. Na Vasej WWW je to znazornene ako pripravovane pokrytie GPON.
      Dakujem
    • Od antonko123
      Ako chce Telekom zareagovať na dohodu troch distribučiek el. energie ktoré planujú spolu s operátormi budovať optické siete po ich elektrických stlpoch v obciach po celom Slovensku?
      https://zive.aktuality.sk/clanok/151994/optika-pre-celu-sr-dohodli-sa-tri-distribucky-spolupracovat-budu-s-operatormi/
    • Od tono89
      Dobrý deň, chcem sa opýtať či je plánovaná optika aj v obci Liptosvké Sliače?