PRENOS čísla a zmenenie prenášaného čísla

Otázka

• 0

Zdravim, chcel by som sa spytat ako je mozne ked som pri prenose 3 rodinnych cisel dostal 3 nove cisla. nebolo mi oznamene ze pri prenose cisiel sa cisla menia. je mozne nejako ziskat naspat nase stare cisla? dakujem za odpovede

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @christian.dancik, pri prenose čísla je na novej SIM karte dočasné číslo, kým sa prenos nedokončí. Po skončení prenosu sa toto dočasné číslo zmení na to, ktoré si zákazník prenáša.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od janckarjuraj
      Dobrý deň. Potreboval by som vedieť, ako by mohla mama prejsť k telekomu od orange. U nich má aktivovaný program Go 10 a balík 100 správ. Dá sa to spraviť cez internet, nakoľko je imobilná? Ďakujem za odpoveď. Juraj
    • Od angorak666
      prenasal som cislo, uz je aj prenesene, len v aplikacii mi stale ukazuje to docasne cislo. Mam dohodu o EK a aj na portali mi stale ukazuje docasne cislo. Kolko to asi tak trva, kym sa to aktualizuje?
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od teenegers999
      Zdravím,
      Mám v Telekome paušál a u iného operátora číslo, ktoré dlho používam. Chcel by som toto číslo od iného operátora preniesť do Telekomu a paušál, ktorý už mám v Telekome presunúť na toto prenesené číslo. Dá sa to? 🤔
    • Od Janula_B
      Dobrý deň, potrebujem poradiť. Dňa 24.5.2021 mi končí viazanosť u X operátora a chcem prejsť do Telekomu,,,kedy bude najvhodnejšia doba zastaviť sa na predajni a začať riešiť presun čísla?Tak aby som nemala pokutu u svojho momentálneho operátora a  aby mi automaticky u neho nevznikla ďalšia viazanosť na 2 roky,,,
      Ďakujem za radu 🙏
    • Od stribi
      Dobrý deň
      14.4.2021 mi končí viazanosť v Tcome, svoje číslo si chcem preniesť , kedy môžem požiadať o prenos čísla, tak aby som neplatil žiadnu pokutu a číslo mi nebolo zrušené?
      ďakujem za odpoveď