Pripojenie dvoch vlastych wifi routerov na ONT?

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som sa informovať je možné pripojiť dva wifi routre na Telekom ONT zariadenie? 

Potrebujem rozšíriť 5Ghz sieť v byte :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Za ONT si mozete pripojit cokolvek chcete, aj 10 wifi routerov.

Ale preco pouzivat na rozsirenie v byte 5GHz ??

5GHz sa siri velmi dobre kde nie su prekazky. Ak chcete rozsirit wifi v byte tak pouzijte 2.4GHz (pokial ste v bytovke z mnozstvom wifi sieti, tak vyhladajte menej zaruseny kanal). Ak sa vam to nepodari, tak potom skuste 5GHz, ale je silny predpoklad, ze moze byt zarusene aj 5GHz pasmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň chcel by som sa informovať je možné pripojiť dva wifi routre na Telekom ONT zariadenie? 

Potrebujem rozšíriť 5Ghz sieť v byte :)

Na rozšírenie wifi použite powerline, nie iný/ďaľší router.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od Tobias_Palko
      Dobrý Deň , chcel by som sa spýtať , sú nejaké blízke plány pre zavedenie optického internetu v Papradne , Brvništi . Ak áno nejaké bližšie informácie kedy by sa to môhlo uskotočniť ? Vopred ďakujem za odpoveď  .
    • Od Dufus89
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať či sa tento rok stihne dobudovať optika v obci Malinovo ktorú buduje pre Telekom Suptel. Podľa rozpisu mali byť niektoré ulice už dávno hotové, avšak internet tam nie je dostupný. Konkrétne mi ide o Broskyňovu ulicu ktorá je naplánovaná na realizáciu koncom októbra.
      Hlavne vsak či vôbec bude tento rok internet spustený.

Dakujem

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď