Otázka

• 0

Dobrý deň na koľko mam u vás 3 seto boxy na TV chcel by som 1 predať kúpil som si televízor potporov magio go chcel by som využiť to. Dalo by sa to teda predať alebo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

A co ti brani to vyuzit? Pokial mas ako zakaznik Magio Televiziu, tak Magio Go mas v cene, box mas zrejme v najme, ten staci vratit na pobocke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš box od Telekomu je určite v prenájme, tak ak ho nechceš platiť tak ho vráť na predajni, ak by si ho chcel predať tak poplatok zaň budeš platiť naďalej:-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Janjen
      Dobrý večer,
      Moj Magio Go Benefit sme museli s Telekomom zrusit kvoli nedostupnosti satelitu, ale stale ho mam medzi aktualnymi produktami ako internet a pausal.
      Moja otazka znie, ci to ovplyvnuje moju fakturu? Alebo mam volat do telekomu a opytat sa na to?
      Dakujem vopred za odpoved.
    • Od pecnik1981
      Dobrý deň.
      Chcem sa opýtať, či je chyba v boxe,a akým spôsobom odstraniť závadu.
      Pri pozeraní TC cez mágio box  cca raz  za dva dni box akokeby zamrzol, nereaguje na nič,ani na diaľkové ovládanie, a po chvili sa reštartuje.
      Treba zovolať na poruchy (aké číslo), alebo sa treba zastaviť na pobočke?  Za aký čas prebehne možná výmena?
    • Od bit
      na
      https://www.telekom.sk/wiki/televizia/nahravanie-vysielania
      sa píše , že nahrávanie sa dá nastaviť cez internet , ale obidva odkazy sa presmerujú na verziu GO 
    • Od Filip1758
      Dobrý deň prosím vás mám optiku z mesiac (Dunajská Lužná)ale islo to asi týždeň a po zmene routra od telekomu (lajicky z bieleho na čierny vysokorýchlostny)nastali problémy. Výpadky internetu a nasledne aj magio go vypadne ma problémy sa nahodit potom wifi ide aplikácia uz nie.. mám pocit ze som dostal nieco nove co sa doladuje? Zmena DNS servera z 0.0.0.0 na 8.8.8.8 pomohla na chvíľu... No od 12:00 internet vypadol nahodil sa ale Magio Go aplikácia nejde.

• Od Sofia17
      Dobrý deň, 
      odišiel nám m
      Magio box, ako by ste nám poradili riešiť túto situáciu.
    • Od chrisler
      Je nejaký dôvod prečo si stále nemôžem aktivovať Magio TV/Internet na Rizlingovej v Trenčíne? bývam už 3 týždne v novom dome, bez internetu a TV napriek tomu, že všetky káble mám naťahané. V čom je problém?