Otázka

• 0

Doby den,

chcel by som sa spytat - idem stavat dom v Orechová Potôňi, kde ponukate Vase sluzby prostrednictvom optiky do domu. Ako sa nasledne realizuje pripojenie?  Je mozne zaviest opticky kabel do domu este pocas stavby, pred vyuzivanim Vasich sluzieb?  Lebo teraz budeme vrtať pod cestou kvoli elektriky tak by sme to chceli udelať najednou keď je to možne alebo keď je to potreba.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 1

Pekný deň prajem ak idete robit hlavný prívod elektriny tak popri kábli v chráničke kopos od elektromerového rozvádzača na hranici pozemku, potiahnite ešte normálnu HDPE ruru na vodovod priemer 32mmm  až do technickej miestnosti na konce dajte zátky a potom touto rurou technici potiahnu svoje káble optické, telefonne alebo aj iný providery.......

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od JustMilan
      Dobrý chcel by som sa opýtať ohľadne optiky Liptovská Lúžna 
    • Od Christian_05
      Chcem sa spýtať kedy bude spustená služba optického internetu v Seredi? Doteraz bol termín stanovený do 30.10.2020.
      Na ulici nam pribudli nové telefonné stĺpy a staré vymenili tiež za nové. Na tieto nové už natiahli aj optické káble.
      Nemáte nejaké nové info, či to bude ešte tento rok?
      Vďaka
    • Od muzulman
      Dobrý deň, chcel by som opýtať  či sú  nejaké plány s optikou aj v obci Okoč, konkrétne v uliciach Römböková, Zelená, Krátka. Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek zistenia. Pekný deň