Maďarský balíček - MTV Hungary

Otázka

• 0

Ako je to s maďarskou verziou MTV Hungary v ponuke maďarského balíčka Magio TV optik? Pretože u mňa sa v programovom sprievodcovi zobrazuje program pre maďarskú MTV HU (skútočná MTV HU), kým obraz sa mi zobrazí z Európskej MTV European s HU audiom. Maďarská MTV HU má odlišný program - vo večernom čase vysiela lokálne bloky, ktoré nemá Európska MTV, okrem iného v čase spoločného programu s MTV European vysiela na rozdiel od MTV Euro maďarské reklamy a tiež má maďarské titulky priamo v obraze. Verzia, ktorá ide ale je totožná s MTV European akurát má HU audio, ale pokiaľ tam sú maďarské titulky, tak nie sú priamo v obraze a ani sa nedajú zvoliť, a navyše chýbajú lokálne bloky (namiesto toho idú shows ako catfish alebo ridiculousness kým na MTV HU by mal ísť napríklad MTV Top 10 local chart), maďarská MTV už ide znovu dlhšie - od roku 2017 keď skončila VIVA Hungary. Prečo keď môže ísť normálna maďarská verzia TV Paprika HU alebo Nickelodeon HU alebo aj úplne iná verzia Film + HU, nie je tiež aj maďarská verzia MTV HU skutočne MTV HU ale MTV Europe s maďarským audiom? Ešte k MTV European (netýka sa maďarského balíčka ako takého ale týka sa to rovnako MTV, tak to tiež píšem sem). Na MTV Euro je k dispozícii len Anglické Audio, české titulky idú v pohode, ale niektoré staršie relácie (z 2009-2013) môžu mať aj České audio (občas tieto relácie idú, aj keď len sporadicky), možno by bolo vhodné tiež doplniť českú audiostopu k MTV European. Možno predsa len už MTV European české audio nemá a staršie relácie pretitulkovali, potom OK, ale neviem presne (nemám kde inde overiť, či má MTV Euro aj CZ audio alebo nie). Ešte by som sa chcel opýtať - tu na fóre niekto vypisoval, že pri variante XL nie je potrebný balíček HD rodinný, ale sú v XL všetky programy z balíčka HD rodinný - aj napríklad MTV Live HD? Lebo máme aj HD rodinný (kvôli MTV Live HD), či teda nie je aj v XL variante. Rovnako maďarský balíček máme najmä kvôli MTV HU (čo som sa samozrejme pýtal, ako to s tým je, nakoľko mi ide MTV European s HU audiom a nie reálne MTV HU aj keď podľa programového sprievodcu by to malo byť MTV HU). Ďakujem za odpoveď.

PS: Inak Magio služby sme zriadili len nedávno a zatiaľ celkom spokojnosť s programovou ponukou - je tam v podstate kompletná MTV ponuka (MTV, MTV Hits, MTV Live HD, Club MTV, MTV 80s/90s, VH1) a tiež aj iConcerts. Až na to MTV Hu, ktoré neviem, či je nejaká chyba, alebo zámerne ide MTV European s HU audiom (bol by som rád, keby sa to napravilo ak to je možné). ďalej celkom spokojnosť aj s ponukou športových programov - Premier sport, Digi sporty, ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar