Zrusenie sluzby HBO GO

Otázka

• 0

Zdravim, chcela by som zrusit sluzbu HBO GO. Mam novy telefon a nemam uz spravu pre zrusenie. Napisete mi prosim kde sa to da este zrusit? Vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 2

@bajankova002 , službu viete zrušiť prostredníctvom SMS, ktorú spomenul Marcel. Alebo Vám ju vedia zrušiť aj kolegovia na zákazníckej linke 0800 123 456, prípadne priamo na pobočke. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od bordzo01
      Dobrý deň
      ešte včera mi išlo HBO GO (darček) bez problémov. Dnes pri prihlásení rovnakými prihlasovacími údajmi mi na stránke HBO GO píše Nemáte predplatenú službu. (12.22). Pokúšal som sa aj opakovane registrovať s TV ID, ktoré som dostal SMSkou. Pri registrácii píše chybu Chyba v priebehu prihlasovania. (12.99). Viete to prosím dať do poriadku, aby služba fungovala, ako má? Ďakujem 
    • Od Miro.skasil
      Ako vianocne prekvAPPenie som vyhral HBO GO zadarmo na 3 mesiace. Sluzbu som si aktivoval, prisla mi sms s kodom a skusil som sa registrovat na stranke HBO GO, ale vypisalo mi tuto chybu: "chyba v pribehu registracie 12.99". Skusil som zadat aj email, ktory som predtym na stranke hbo nepouzil.
      Prosim viete niekto pomoct co treba urobit? Snazil som sa kontaktovat Telekom support, ale cez aplikaaciu mi nechce zobrat moje telefonne cislo.

• Od rknizka
      Poprosim poradit ako deaktivovat HBO GO  na 30 dni zadarmo!
    • Od helike
      Dobrý deň 
      Uz som raz vyuzila hbo go cez operatora zadarmo a teraz som znova dostala sluzbu zadarmo ale hbo ma nepusti registrovat, pretoze moj email je uz zadany pod slovak telekom. 
      Ako sa da email deaktivovat
      Prosim o radu
    • Od Jezibabel
      Dobrý deň.

Od 11.5.2021 mam aktivovany balicek HBO a HBO GO. Napriek tomu mi Hbo go nefunguje. Pri zadani potrebnych udajov a kodov vypise hlasku, ze je sluzbu potrebne aktivovat alebo zaplatit poplatok. Poprosim o odstranenie problemu. Ďakujem.