Magio Go Novinky

Otázka

• 0

Dobry den, v minulosti bolo zvykom, davat sem na forum ocakavane novinky, plany na rozvoj sluzby ci uz cez funkcionalitu, raster, dostupnost appky na platformach a pod.

Aktualne ziskavame tieto informacie bud z fan pages na facebooku alebo priamo zo spravodajskych webov.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

škoda, že nepridali National Geographic, ten v Magio GO chýba veľmi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj niečo sa pridalo nové lebo som si nič nevšimol čo nové pridalo sa na Magio Go alebo čo sa chystá nové??? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Citujem zive.sk a satelitna.tv:

Doteraz bolo v službe Magio Go približne 60 kanálov. Ak zákazník využíva klasickú televíznu službu Magio cez optiku, metaliku (telefónne linky) či satelit, získava prístup k Magio Go v cene televíznej služby.

V porovnaní so štandardnou ponukou bola ale ponuka cez internet výrazne obmedzená. Teraz Telekom hovorí, že ponuku takmer dorovná – kanály z TV služby bude možné sledovať aj v Magio Go. Niektoré stanice sa ale do ponuky cez internet nemusia dostať, provider to vysvetľuje autorskými právami.

Do služby už pribudli desiatky nových staníc, ďalšie ešte budú nasledovať. Ide napríklad o CNN Prima News, VH1, MTV 80s, MTV 90s, Club MTV, MTV Hits, MTV, TV Barrandov, Barrandov Krimi, Prima Krimi, Prima Max, Travel XP, Prima Zoom, Seznam TV a mnohé ďalšie.

Telekom rozšíril ponuku Magio Go aj v priebehu dnešného dňa. Užívateľom Magio TV s aktivovaným balíkom XL pribudli do zoznamu mobilnej služby stanice GINX, National Geographic HD, National Geographic Wild, DTX, Discovery Science, History HD, Fishing&Hunting, UP Network, Crime & Investigation, CS History, Travel XP, Fashion TV, Food Network, CBS Reality a Film+ HD. Navyše klientom s aktivovaným balíkom HBO sa objavili aj programy HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax 1 HD a Cinemax 2 HD.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám  mágio sat  xl, počet  programov je stále 65 + 5 z hbo balíka, keď som sa informoval na zákaznickej linke,tak mi povedali, že zvýšení počet programov sa týka len nových zákazníkov. Ako obvykle, tí čo platia dlhé roky majú zasa veľký **piip**. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi to robia postupne, ja mám telku už dlho prišla mi sms a programy sa mi doplnili na Magio Go podľa toho ako mám na telke.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, SMS prišla aj mne, aj ja mám magio prakticky od začiatku, ako začali poskytovať služby cez satelit. Keď sa odhlásim, všetky programy nabehnú, no po prihlásení vypíše hlášku, že program nemám zahrnutý v balíku, pričom mám xl, a raster sa znovu upraví na pôvodných 65 + 5 hbo. Spravodlivé by bolo, keby každý mal prístup k programom zo svojho balíka a ešte zákazníci cez satelit by mohli mať prístup aj k programom, ktoré sú nedostupné cez sat a sú len cez optiku, veď platíme tú istú cenu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám tiež Magio SAT v podstate od začiatku (už  6 rokov XL) a Magio GO mám rozšírené o všetky programy - a ide bez problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino9233
      Dobrý deň mám v televízore Samsung Magio Go a nejaká rada alebo pomoc kde viem prepnúť jazyk audia lebo napríklad keď pozerám formulu chcem slovenský dabing alebo audio a stále mi to dáva po česky a na mobile sa mi to ľahko dá prepnúť len na televízori to nevidím nikde nejaké riešenie alebo návod kde by som to mohol vedieť prepnúť??? 
    • Od suxar76
      Dobry den, chcem sa opytat, preco je vysielanie cez Magio go oneskorene oproti realnemu casu o cca 2-3 minuty?
      Da sa to nejako zosynchronizovat?
      Pozereram to na Android TV.
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov? 
    • Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

• Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?