Dva magioboxy cez powerline

Otázka

• 0

Chcel by som sa opýtať, či je možné pripojiť dva magioboxy cez powerline. Router máme v chodbe. Do spalni je prepojený jeden magiobox cez  zásuvku cez powerline.

Chcel by som pripojiť aj druhý televízor, čiže je potrebný aj druhý magiobox. Nechcem ťahať kabel. Dá sa druhý box pripojiť cez powerline ? A akým sposobom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Mal som to takto zapojené, a aj keď sa javilo že dátový tok by na to stačil tak s tým boli problémy. Vyriešil som to natiahnutim kábla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ku kazdemu magioboxu potrebujete zvlast sadu powerline. Cize jeden uz zapojeny mate, druhy zapojite rovnako dalsou sadou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Staci kupit dalsi powerline adapter a ten pripojit do zasuvky a magiobox pripojit kablom k adapteru. Ja takto pripajam cez powerline Glitel 2 pocitace a nemam s tym ziaden problem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To znamená, že aj tak medzi magioboxami bude musieť byť kabel?  Viete mi poradiť alternatívu na zapojenie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

teoreticky by to mohlo fungovať ak si zakúpite switch, do neho zapojíte kábel z powerlinu, a zo switchu následne dotiahnete káble k Magio boxom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar