Zrušenie magio tv ale ponechanie Magio internetu

Otázka

• 0

Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.

Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Televíziu si môžeš zrušiť bez pokuty až potom ak Ti skončí viazanosť na službe, požiadať o to môžeš osobne na predajni, alebo cez tento formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/, treba tam aj priložiť ofotenú žiadosť o zrušenie služby, ktorá by mala obsahovať osobné údaje, meno priezvisko dátum narodenia, adresu, kód adresáta z faktúry a podpis, môžeš tak aj uviesť s akým programom chceš ponechať internet.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Televíziu si môžeš zrušiť bez pokuty až potom ak Ti skončí viazanosť na službe, požiadať o to môžeš osobne na predajni, alebo cez tento formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/, treba tam aj priložiť ofotenú žiadosť o zrušenie služby, ktorá by mala obsahovať osobné údaje, meno priezvisko dátum narodenia, adresu, kód adresáta z faktúry a podpis, môžeš tak aj uviesť s akým programom chceš ponechať internet.

Ďakujem za info, ale nie je to nejak blbé že musím platiť pokutu za napr. Ak chcem zrušiť Magio TV ale chcem si ponechať slúzby v tomto prípade internet. Nehovorím ak v prípade že chcem úplne odísť od telekomu tak vtedy chápem tu pokutu. Ale zrejme to tak musí byť aby fungovali. Pekný deň 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ani nie, vzhľadom na to, že si zaviezal na dva roky na internet a na dva roky televízor. 

takže ak rušíš televízor, zaplatíš pokutu za televízor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ani nie, vzhľadom na to, že si zaviezal na dva roky na internet a na dva roky televízor. 

takže ak rušíš televízor, zaplatíš pokutu za televízor

Aha tak to potom áno

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Miriamka2
      Dobrý deň, 
      Rada by som mala: rychlejsi internet - 1000/200 Mb/s.  Avšak router, ktorý aktuálne mám doma má ovela nižšiu rýchlosť (priepustnosť). 
      Má význam teda význam si objednávať takýto internet? Alebo radšej zabezpečiť iný router? 
      Dakujem.
    • Od Tobias234
      Dobry den mam problem s internetom konkretne magio internet vzduchom posledny tyzden internet je strasne pomaly na speedteste mam max 0.5mbps download a upload,videa musim pozerat v najhorsej kvalite aj twitch streamy, skusam stale aj restartovat router ,data nemam precerpane prosim o riesenie.
    • Od Patrik717
      Zdravím chcel by som sa opýtať na optiku v Malinove. Kedy bude zriadena? Priadne ci uz tam je? Jedna sa o cast Tri vody IV. Podľa rozhodnutia (https://www.mostpribratislave.sk/data/advertisement/mostpribratislave/156570/53614_malinovo_vv_rozhodnutie_o_umiestneni_stavby_ins_ftth.pdf) sa maju alebo boli vybudovane aj na parcelach danej lokality. Viete mi dat viac info, pripadne kedy to bude zrealizovane? Vela majitelov tam hlada spolahliveho operatora aj s internetom+televizia. 
    • Od bit
      na
      https://www.telekom.sk/wiki/televizia/nahravanie-vysielania
      sa píše , že nahrávanie sa dá nastaviť cez internet , ale obidva odkazy sa presmerujú na verziu GO 
    • Od milovas
      Rad by som vedel ci je mozne niekde v menu modenu Sercomm Speedport+ zistit maximalnu rychlost linky. Nemam na mysli aktualnu rychlost spojenia, ale teoreticku maximalnu rychlost linky.
    • Od JFK888
      Prvý mesiac po spustení (zakúpený balík Optik NET Ideál 350/70 Mb/s) som bol maximálne spokojný. Internet išiel na 100%. Žiaľ aktuálne (cca 2 mesiac) sa mi začína internet na PC zasekávať  - opakovane prerušovanie obrazu - načitávanie...  Pri kontrole mi ukazuje prenos - stav: 43,0 Mb/s - 58 Mb/s, pričom Optik NET Ideál  má uvedené 350/70 Mb/s. 
      ČO S TÝM?
      Ďakujem za relevantnú radu, pomoc.