Zrušenie magio tv ale ponechanie Magio internetu

Otázka

• 0

Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.

Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Televíziu si môžeš zrušiť bez pokuty až potom ak Ti skončí viazanosť na službe, požiadať o to môžeš osobne na predajni, alebo cez tento formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/, treba tam aj priložiť ofotenú žiadosť o zrušenie služby, ktorá by mala obsahovať osobné údaje, meno priezvisko dátum narodenia, adresu, kód adresáta z faktúry a podpis, môžeš tak aj uviesť s akým programom chceš ponechať internet.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Televíziu si môžeš zrušiť bez pokuty až potom ak Ti skončí viazanosť na službe, požiadať o to môžeš osobne na predajni, alebo cez tento formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/, treba tam aj priložiť ofotenú žiadosť o zrušenie služby, ktorá by mala obsahovať osobné údaje, meno priezvisko dátum narodenia, adresu, kód adresáta z faktúry a podpis, môžeš tak aj uviesť s akým programom chceš ponechať internet.

Ďakujem za info, ale nie je to nejak blbé že musím platiť pokutu za napr. Ak chcem zrušiť Magio TV ale chcem si ponechať slúzby v tomto prípade internet. Nehovorím ak v prípade že chcem úplne odísť od telekomu tak vtedy chápem tu pokutu. Ale zrejme to tak musí byť aby fungovali. Pekný deň 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ani nie, vzhľadom na to, že si zaviezal na dva roky na internet a na dva roky televízor. 

takže ak rušíš televízor, zaplatíš pokutu za televízor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ani nie, vzhľadom na to, že si zaviezal na dva roky na internet a na dva roky televízor. 

takže ak rušíš televízor, zaplatíš pokutu za televízor

Aha tak to potom áno

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem