Prechod od konkurencie za uhradenie dlžôb

Otázka

• 0

Chcel by som sa spýtať, že ako je to s prechodom od konkurencie. S manželkou sme sa rozhodli prejsť od O2 do telekomu, lebo nám ponúkli výhodnejšiu ponuku a s tým, že Telekom uhradí aj prípadné dlžoby do max 100,- eur. No napriek tomu vo faktúre od O2 za január mi napriek tomu figuruje aj tak položka na uhradenie, ktorá mala byť uhradená. Ako to teda je? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

To funguje tak, že faktúru zaplatíš a potom od Telekomu žiadaš preplatenie pokuty,  osobne na predajni a predložíš tam tú faktúru od pôvodného operátora s pokutou. Buď Ti to vyplatia na predajni alebo dodatočne na účet. Ak potrebuješ viac info napíš si podnet cez tento link:https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od angorak666
      prenasal som cislo, uz je aj prenesene, len v aplikacii mi stale ukazuje to docasne cislo. Mam dohodu o EK a aj na portali mi stale ukazuje docasne cislo. Kolko to asi tak trva, kym sa to aktualizuje?
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od teenegers999
      Zdravím,
      Mám v Telekome paušál a u iného operátora číslo, ktoré dlho používam. Chcel by som toto číslo od iného operátora preniesť do Telekomu a paušál, ktorý už mám v Telekome presunúť na toto prenesené číslo. Dá sa to? 🤔
    • Od denoo9
      Chcem sa spytat kolko je zmluvna pokuta ak som stratil KZ štandart za ktore mesačne platim
    • Od Janula_B
      Dobrý deň, potrebujem poradiť. Dňa 24.5.2021 mi končí viazanosť u X operátora a chcem prejsť do Telekomu,,,kedy bude najvhodnejšia doba zastaviť sa na predajni a začať riešiť presun čísla?Tak aby som nemala pokutu u svojho momentálneho operátora a  aby mi automaticky u neho nevznikla ďalšia viazanosť na 2 roky,,,
      Ďakujem za radu 🙏
    • Od PeterFranko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať ako zistím výšku pokuty súvisiacej s ukončením zmluvy? Na firmu máme v telekome 2 služobné čísla, potrebujem zistiť aj dokedy majú viazanosť. Ďakujem