Ako vypnúť hlásku

Otázka

 • 0

Ako vypnem hlásku čo mi oznamuje volám mimi siete telekom ?

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 0

Zavolaj na bezplatnú linku  12323 a tam sa to dá vypnúť.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Telekom – prostredníctvom zákazníckej linky alebo na predajni musíte požiadať o deaktiváciu služby „Kam volám“. Službu môžete deaktivovať aj na linke 123 23.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od kascakova.monika
   Dobrý deň prajem,
   môj telefón ukazuje sms stále ako odosiela sa. A však tomu, komu sa má doručiť bola doručená a to opakovane už aspoň 20 krát . SMS ku som už aj vymazala, napriek tomu sa doručí znova a znova adresátovi. Telefón som vypla, zapla, aplikáciu správy aktualizovala, vypla, zapla,..... problém sa tým nevyriešil. Radšej som si vypla telefón.
  • Od redw
   Zdravim, neviete mi poradit, mam Predplatenku a po kazdom hovore alebo odoslanej sms mi pride sms s textom "Svoju spotrebu mozete sledovat na https:/telekom......"  Je to strasne otravne a naviac uplne nelogicke - bud by ta sprava mala obsahovat aj informaciu o kredite - alebo by mala prist jednorazovo.
  • Od tomil6565
   Neviem z akého dôvodu, ale zo sim karty Telekomu neviem poslať sms správu. Vypisuje chybové hlásenie. Číslo centra správ mám správne. Služba sa volá..MT Professional plus classic. Ďakujem za každú radu.
  • Od mexican
   Včera som sa vrátil z dovolenky (toto píšem preto že predpokladám možný súvis s dočasným pobytom v inej krajine). Doma som potreboval zaplatiť za parkovné prostretníctvom SMS ma číslo 2200 a bol som trochu prekvapený jednou vecou.
   Po zadaní čísla 2200 mi telefón nezobrazil predchádzajúcu komunikáciu s daným telefónnym čislom, kde som doteraz videl všetky minulé SMS ktorými som platil za parkovné ako aj potvrdzovacie SMS o zaplatení atď. Po odoslaní SMS na číslo 2200 mi prišla potvrdzovacia SMS z čísla +432200 ako keby z Rakúska. A zrazu som v zozname správ videl pod číslom +432200 všetky predchádzajúce SMS ktoré som postrádal keď som ja odosielal SMS za parkovanie. To znamená že všetkú minulú komunikáciu (odoslané aj prijaté správy) s číslom 2200 vidím teraz pod číslom +432200. Správy ktorými som platil včera za parkovné však vidím pod číslom 2200. T.j. od včera mám dve vlákna komunikácie. Jedno pre číslo 2200 kde vidím dve odoslané správy zo včera a druhú pre +432200 kde vidím dve potvrdzujúce správy zo včera plus archív správ z minulosti.
   Ešte som si skontroloval nastavenie aplikácie Messages a mám tam ako svoju aktuálnu krajinu Slovensko (zvolené automaticky)
   Jedná sa o telefón Samsung Galaxy S21 a mám v ňom najnovšiu verziu softwaru nainštalovanú začiatkom januára 2022.
    
   Viete niekto poradiť ako to dať do poriadku?
  • Od siposgergo2000
   POZOR. Objednanu sluzbu nie je momentalne mozne vyuzit na vasej SIM karte. Tato SMS je bezplatna...
   zdravim. Prečo nemôžem vyuzit ?
  • Od jakzia009
   Dobrý deň nejde mi volat hněď ako vytočím číslo mi napíše že hovor bol ukončený a tak isto je to aj pri prichadzajucich hovorov kde druhému napíše že hovor bol ukončený a ešte ani sms nejdu.