sidebar
  • Podobný obsah

• Od kascakova.monika
      Dobrý deň prajem,
      môj telefón ukazuje sms stále ako odosiela sa. A však tomu, komu sa má doručiť bola doručená a to opakovane už aspoň 20 krát . SMS ku som už aj vymazala, napriek tomu sa doručí znova a znova adresátovi. Telefón som vypla, zapla, aplikáciu správy aktualizovala, vypla, zapla,..... problém sa tým nevyriešil. Radšej som si vypla telefón.
    • Od redw
      Zdravim, neviete mi poradit, mam Predplatenku a po kazdom hovore alebo odoslanej sms mi pride sms s textom "Svoju spotrebu mozete sledovat na https:/telekom......"  Je to strasne otravne a naviac uplne nelogicke - bud by ta sprava mala obsahovat aj informaciu o kredite - alebo by mala prist jednorazovo.
    • Od tomil6565
      Neviem z akého dôvodu, ale zo sim karty Telekomu neviem poslať sms správu. Vypisuje chybové hlásenie. Číslo centra správ mám správne. Služba sa volá..MT Professional plus classic. Ďakujem za každú radu.
    • Od mexican
      Včera som sa vrátil z dovolenky (toto píšem preto že predpokladám možný súvis s dočasným pobytom v inej krajine). Doma som potreboval zaplatiť za parkovné prostretníctvom SMS ma číslo 2200 a bol som trochu prekvapený jednou vecou.
      Po zadaní čísla 2200 mi telefón nezobrazil predchádzajúcu komunikáciu s daným telefónnym čislom, kde som doteraz videl všetky minulé SMS ktorými som platil za parkovné ako aj potvrdzovacie SMS o zaplatení atď. Po odoslaní SMS na číslo 2200 mi prišla potvrdzovacia SMS z čísla +432200 ako keby z Rakúska. A zrazu som v zozname správ videl pod číslom +432200 všetky predchádzajúce SMS ktoré som postrádal keď som ja odosielal SMS za parkovanie. To znamená že všetkú minulú komunikáciu (odoslané aj prijaté správy) s číslom 2200 vidím teraz pod číslom +432200. Správy ktorými som platil včera za parkovné však vidím pod číslom 2200. T.j. od včera mám dve vlákna komunikácie. Jedno pre číslo 2200 kde vidím dve odoslané správy zo včera a druhú pre +432200 kde vidím dve potvrdzujúce správy zo včera plus archív správ z minulosti.
      Ešte som si skontroloval nastavenie aplikácie Messages a mám tam ako svoju aktuálnu krajinu Slovensko (zvolené automaticky)
      Jedná sa o telefón Samsung Galaxy S21 a mám v ňom najnovšiu verziu softwaru nainštalovanú začiatkom januára 2022.

Viete niekto poradiť ako to dať do poriadku?
    • Od siposgergo2000
      POZOR. Objednanu sluzbu nie je momentalne mozne vyuzit na vasej SIM karte. Tato SMS je bezplatna...
      zdravim. Prečo nemôžem vyuzit ?
    • Od jakzia009
      Dobrý deň nejde mi volat hněď ako vytočím číslo mi napíše že hovor bol ukončený a tak isto je to aj pri prichadzajucich hovorov kde druhému napíše že hovor bol ukončený a ešte ani sms nejdu.