Xiaomi Mi 11 Global

Otázka

5 odpovedí na túto otázku

• 3

Ahoj Marcel,

tento model plánujeme zaradiť do našej ponuky.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 1
Ahojte,

tešíme sa, že XIAOMI sa teší u našich zákazníkov veľkej obľube. Aj z toho dôvodu nám záleží na tom, aby sme aj tento model mali v našej ponuke. S výrobcom aktuálne rokujeme. V prípade presného termínu dodania určite budem informovať tu na Telekom fóre.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zdravim a predbezna dostupnost? Xiaomi Mi 11

Editoval/-a xenonjurco
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, rokujete s výrobcom aj ohľadom modelu Xiaomi MI11 Pro? Ak by zadarilo, orientačne v ktorý mesiac by to bolo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Xiaomi Mi 11 už máme v našej ponuke – nájdeš ich tu: https://eshop.telekom.sk/category/all-devices/list/product_listing/product/Xiaomi-Mi-11?variantId=HW3082&tariffId=RP1140&filter%5B%5D=filter.device_category%5B%5D%3DXiaomi&agreementId=agreement24&instalmentId=24&deviceList=device+%2B+tariff+list+section

Zaradenie Xiaomi Mi 11 Pro do našej ponuky momentálne zahrnúť neplánujeme.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od prometeus
      Dobry den
      Planuje niekedy telekom aktualizovat tento telefon? Xiaomi uz davno nan vydali novy Android. A na ten moj ziadna aktualizacia nechodi.  
      Uz nikdy telefon od operatora.

• Od stefanluptak20
      Dobrý deň.ako by som nastavil mms v telefóne.davam aj v nastaveniach siete vytvoriť nový prístupový bod ako som našiel v navodoch na nete,ale keď ho dám uložiť tak mi ho neulozi.mam tam iba prístupový bod na internet.dakujem
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem