Otázka

• 0

Zdravím,

chcem sa spýtať, či a kedy bude aplikácia na Smart TV LG, lebo v zozname aplikácií som ju nenašiel.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Telekom appku ma, ved v ponuke na LG TV môžete nájsť hrvatsky Telekom magio tv. Takže je otázka na slovenský Telekom prečo mešká so spustením.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bez ci so sarkazmom. Magio GO pre LG TV sa vola Sledovanietv alebo Lepsiatv ... bohuzial. Telekom na LG appke pracuje uz zopar rokov :(

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohuzial vacsia pravdepodobnost je ze skor prestane LG vyrabat TV ako Telekom vytvori appku.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od basa4567
      Dobrý deň, z dôvodu sťahovania by som rada posunula služby telekomu (magio televízia L, magio internet L), viazanosť je tam do 07/2022 mesačná splátka je 27,14€ súčasťou sú obe krabičky (wifi aj na tv), ak by to niekomu pomohlo radšej to prepíšem na novú osobu ako by som to rušila.
      v prípade záujmu píšte sms 0944256597 
      Ďakujem
    • Od Marcel
      Zdravím,
      už v minulosti som si všimol cenovú diskrimináciu v neprospech Biznis paušálov a dnes ma to nenechalo chladným. Uvádzam sem zámerne jedno zariadenie o ktoré som mal záujem a zámerne cenu pre T Ideál 32 a Biznis Premium 32. Rozdiel v oboch paušáloch nie je. Nerozumiem tejto cenovej politike "trestať" podnikateľov, prípadne sa tváriť, že si to podnikatelia nevšimnú. Pýtam sa prečo sa dejú takéto neférové praktiky? Nabudúce odmietnem Biznis Premium a nechám si T Ideál na IČO. Zámerne to sem píšem, dávajte a overujte si cenu pre Biznis Premium a T Ideál toho istého zariadenia.

• Od paktoo
      Dobrý deň Váž. telekom.  Mám otázku skorej pre marketingové oddelenie . Chcel by som Vás poprosiť o informáciu, kedy plánujete dať do ponuky nové zariadenia ( ako napríklad TV ) ?  Pred nedávnom bola v ponuka SMART TV od samsungu s menšou uhlopriečkou. Teraz je v ponuke len strašne veľká Phillips TV . Na mojej adrese je spustená nová optika a budem vytvárať novú zmluvu a chcel by som nové zariadenie. Oplatí sa čakať alebo nebude tak skoro nič v ponuke ? Moc krát ďakujem kompetentným za odpoveď.

• Od petersa74
      Dobrý deň, na dsl.sk vyšiel článok http://dsl.sk/article.php?article=24884 že telekom bude na MagioSat poskytovať cam moduly, viete k tejto téme upresniť nejaký dátum ??
    • Od matej.zajac
      Dobrý deň,
      chcel by som požiadať o vyčíslenie pokuty keby som chcel zrušiť službu Magio.

Ďakujem 
      S pozdravom 
      Matej Zajac 
    • Od janyxx
      Dnes som bol u znameho ulozit a nakrimpovat RJ45 konektory aby si mohol zapojit magio boxy.
      Magio boxy ma 2 kusy.
      Neviem presne aky ma internet ale zrejme sa bude jednat o magio internet M (technologia VDSL). On jednoducho netusi aky ma internet. Podla speedtestu som nameral nejakych 7Mbps aj pri zapnutom magio boxe (a myslim, ze boli zapnute obidva).
      Vobec neviem ake obmedzenia ma magio tv a ani on to netusi.
      Zda sa, ze nie je mozne zapnut na oboch boxoch sucasne 2 HD kanaly. Neviem ci je to obmedzene od telekomu, alebo je to tym, ze je nedostacujuca rychlost a magio box automaticky vypise nieco v tomto zmysle, ze na druhom TV sa nahrava a je potrebne ukoncit nahravanie bla bla .... Proste 2 HD kanaly nejdu.
      Dalsia vec: neviem ci je to doplnkova sluzba, ale nefunguje ani nahravanie.
      Nie je sa mozne dostat do archivu.
      Ospravedlnujem sa, ale neviem ci su tieto sluzby platene a on si to neobjednal, alebo to jednoducho nefunguje