Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude služba Magio Go dostupná pri LG televízory.

Ak áno, či aj pre staršie modely.

Ďakujem

AK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od petersa74
      Dobrý deň, na dsl.sk vyšiel článok http://dsl.sk/article.php?article=24884 že telekom bude na MagioSat poskytovať cam moduly, viete k tejto téme upresniť nejaký dátum ??
    • Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

• Od matej.zajac
      Dobrý deň,
      chcel by som požiadať o vyčíslenie pokuty keby som chcel zrušiť službu Magio.

Ďakujem 
      S pozdravom 
      Matej Zajac 
    • Od janyxx
      Dnes som bol u znameho ulozit a nakrimpovat RJ45 konektory aby si mohol zapojit magio boxy.
      Magio boxy ma 2 kusy.
      Neviem presne aky ma internet ale zrejme sa bude jednat o magio internet M (technologia VDSL). On jednoducho netusi aky ma internet. Podla speedtestu som nameral nejakych 7Mbps aj pri zapnutom magio boxe (a myslim, ze boli zapnute obidva).
      Vobec neviem ake obmedzenia ma magio tv a ani on to netusi.
      Zda sa, ze nie je mozne zapnut na oboch boxoch sucasne 2 HD kanaly. Neviem ci je to obmedzene od telekomu, alebo je to tym, ze je nedostacujuca rychlost a magio box automaticky vypise nieco v tomto zmysle, ze na druhom TV sa nahrava a je potrebne ukoncit nahravanie bla bla .... Proste 2 HD kanaly nejdu.
      Dalsia vec: neviem ci je to doplnkova sluzba, ale nefunguje ani nahravanie.
      Nie je sa mozne dostat do archivu.
      Ospravedlnujem sa, ale neviem ci su tieto sluzby platene a on si to neobjednal, alebo to jednoducho nefunguje
    • Od grnoladislav
      Náhodne vypadávajú TV stanice. Je potrebný reštart aby sa to vrátilo do normálu. Výhľadávanie  nefunguje. Vyhlasuje, že nevie načítať stránku (chyba 0 )
    • Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?