sidebar
  • Podobný obsah

• Od 101603080
      Dobrý večer.Rád by som vedel kedy sa budú pripájať RD k optickej sieti v Malackách na ulici Duklianskych hrdinov 814 nakoľko je kabel natiahnutý a myslím že aj privedený do rozvodnej skrini na ulici, lebo pri ťahaní kábla presekli terajší internet a vtedy sme boli skoro 48h bez internetu my aj susedia.

• Od basa4567
      Dobrý deň, z dôvodu sťahovania by som rada posunula služby telekomu (magio televízia L, magio internet L), viazanosť je tam do 07/2022 mesačná splátka je 27,14€ súčasťou sú obe krabičky (wifi aj na tv), ak by to niekomu pomohlo radšej to prepíšem na novú osobu ako by som to rušila.
      v prípade záujmu píšte sms 0944256597 
      Ďakujem
    • Od paktoo
      Dobrý deň Váž. telekom.  Mám otázku skorej pre marketingové oddelenie . Chcel by som Vás poprosiť o informáciu, kedy plánujete dať do ponuky nové zariadenia ( ako napríklad TV ) ?  Pred nedávnom bola v ponuka SMART TV od samsungu s menšou uhlopriečkou. Teraz je v ponuke len strašne veľká Phillips TV . Na mojej adrese je spustená nová optika a budem vytvárať novú zmluvu a chcel by som nové zariadenie. Oplatí sa čakať alebo nebude tak skoro nič v ponuke ? Moc krát ďakujem kompetentným za odpoveď.

• Od deemonpeklo
      zdravím mám internet službu Optik 3 kde uvádzaju rýchlosť 600mb/s a 60mb/s ale reálne mám download na úrovni 200 max 250 mb/s čo je vlastne na úrovni služby Optik 2
      aktuálna rýchlosť speedtest
      mám router TP LINK model: Archer C2 a modem Echolife HG8245H
      otázka znie kde je problém? či je to na reklamáciu 
      za odpoved dakujem 
    • Od Kexotv
      Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné? 
    • Od Maro44
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať ako je to s pripojením na optickú sieť v prípade že rodinný dom je vo výstavbe. Jedná sa o Lehnice, časť Malý Lég. Dá sa nejako dopredu overiť dostupnosť služieb? Pozeral som iba dom, ktorý je oproti cez ulicu a tam sú služby dostupné.
      Zároveň sa chcem spýtať ako je to s prípravou na pripojenie. Stačí natiahnuť chráničku na kábel z domu k plotu?
      Ďakujem vopred za odpoveď.