Optický internet v Myjave

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať, kedy je naplánovaná výstavba optického internetu v Myjave. V novembri 2020 zástupcovia firmy elkatel s.r.o. zisťovali záujem o vybudovanie optickej prípojky do domu.

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Dobrý deň,

optika bude vybudovaná v termíne nad 100 dní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

poprosím ešte o doplnenie ulice.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

konkrétne by ma zaujímala Bodnárova ulica.

Ďakujem.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Adamm_
      Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo mi nejde internet rýchlosťou aspoň 50 mb/s keď na webu je napísané že dosahuje rýchlosť až 300 mb/s : Doteraz mi aspoň tých 30 mb/s išiel ale momentálne po otestovaní ide download okolo 15 mb/s a upload okolo 5 mb/s. Dopredu ďakujem za odpoveď.
    • Od RomanSmutny
      Dobrý den, platím si dsl l+ internet ktorý má dosahovať 60/6mbit a router je nadstavený len na 49/5 tak kde je problém? Router som skúšal reštartovať

• Od MARKO2
      Dobrý deň, mám otázku na technika. V bytovom dome (bytovke) je písaná dostupnosť internetu cez pevnu linku VDSL 25m/s a v bytovom dome sa nachádza 8 bytov. Chcem sa opýtať, najlepšie technka telekomu, že každý byt bude mať rýchlosť 25m/s alebo sa to vydelí počtom bytov čiže iba 3m/s. V prípade ak by som sa nasťahoval do takéhoto bytového domu, môže sa stať že mi nezapoja internet cez VDSL, pretože už je prekročený limit 25m/s, ktorý využívajú susedia? Prosím o vysvetlenie technika telekomu, ktorý sa tomu venuje. Dakujem.
    • Od Adamm_
      Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa plánuje v obci Vernár na ulici Olšiny výstavba pevného internetu ? 
    • Od Tobias234
      Dobry den mam problem s internetom od piatku 2.7.2021 mi nejde internet jedna sa o magio internet vzduchom kedykolvek zapnem twitch a chcem si pozriet stream alebo youtube v 720p60fps tak to stale seka mam aj ethernet kabel v pc a stale to seka hram aj hry s kamaratmi a nemozem lebo mi stale seka internet restartoval som 100 krat stale seka ked zapnem nejake video alebo stream seka to aj v 360p prosim o odpoved
    • Od Trhzexe
      Dobrý deň.
      Potreboval by som sa spýtať na môj internet od Vás mám internet.
      Hrávam hry moc rád a proste na jednom servery mi strašne seká internet nenačitavajú sa tam veci proste strašne to tam seká prídem na ďalší server kde je o 200 hračov viacej a tam je to v poriadku administrátori povedali nech kliknem - windows button + r - napíšem CMD - vlozím tam " tracert s1.gta-mp.cz " a nech kliknem enter.
      A nech im to pošlem na fórum volá sa to traceroute to by mala byť fotka z môjho traceroute : 

A povedali nech sa spýtam aj môjho poskytovateľa internetu tak sa Vás pýtam  prosím nemáte niekto nejaké rady ? ĎAKUJEM