Premiovy router - NAT loopback

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Pisem ohladom premioveho routra Sagemcom F@st 5655v2 AC. Okedy som nan presiel zariadenia pripojene k Wifi sa nemozu pripojit ku Synology NAS pomocou verejnej adresy (DDNS). Pripojenie mimo lokalnej siete funguje takze port fowrading je nastaveny spravne. 
Z toho co som zistil by mohlo ist o NAT floopback,  ktory  sa ale nenachadza nikde v menu routra.
Taktiez mi prestalo fungovat google chromecast a spotify connect. zariadenia niesu viditelne na sieti, co je pravdepodobne sposobene tym istym. S predchadzajucim routrom to fungovalo bez problemov. Mate nejake napady ? Alebo je jedine riesenie vratit router a prejst naspat pod stary router. 

Vdaka za odpovede:)
Editoval/-a mmattho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od wladoD
      Ahoj,
      Pouzivam Sagemcom 5670, pripojil som nan USB kluc ako ulozisko. Viem sa k suborom a filmom dostat  cez pocitac.
      Ako prepojim USB ulozisko s  Samsung Smart TV, aby som mohol napr pozerat filmy ?
      Dakujem Vam za radu.
      Vlado
    • Od markov600
      Dobrý deň.
      Mám zmluvu (ADRESÁT 4088556701) a keď som ju zakladal, tak tam bola podmienka, že musím od Vás zobrať WDSL router s mesačným prenájmom 2€.
      Prešli dva roky a mám už ďalšiu (pokračujúcu) zmluvu. Chcem sa spýtať, ako je to s tým routrom, stále platím prenájom? Nemám teda nárok na nový? Starý je môj?
      Prajem príjemný deň.
      S pozdravom
      Kováč Marián
    • Od dusanlea24
      Dobrý deň, máme zariadenia ONT Echolife HG850a. Z prístroja počuť občas bzučanie /ako keby sa tam niečo točilo/ Je to normálne? 

• Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od danielfecko01
      Dobry den, je mozne pouzit router Sagemcom 5670 aj na inu optiku nez je od telekomu? Vdaka
    • Od digitalnet
      Dobrý deň, na VDSL chcem použiť vlastný router, ale kvôli pevnej linke musím zobrať aj modem od Telekomu. Tu som čítal, že ak má zákazník aj inú službu (pevnú linku) neplatí za nájom routra v režime bridge. Je to pravda? Dik.