magio a aktívne programi

Otázka

• 0

Dobrý deň

máme mágio na 2 televízori a potreboval by som všetky aktívne programi potiahnuť smerom nahor, nejde to nejak urobiť automaticky ? pretože niektoré sú na číslach 100, 200 a vyžšie, a ešte by som potreboval zistiť ako si presuniem jeden program z čísla napr. 100 na číslo 7, ďakujem a neprosím si kritiku :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

automaticky to nie je možné, programy si viete presúvať cez menu > nastavenia > prispôsobiť kanály > zmeniť poradie.

Prípadne ak máte prístup do Magio GO, viete si programy na Magio boxoch presunúť aj cez webovú/mobilnú aplikáciu Magio GO.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ďakujem pekne za odpoveď, ale zaujímalo by ma že prečo si to musím ručne presúvať tie programi nahor veď za tie peniaze že čo platíme každý mesiac v tom nevidím vôbec žiadny problém aby to urobili na diaľku automaticky ale nevadí okej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň ešte by som sa chcel niekoho spýtať že na jednom televízori som si nastavil programi že tie čo boli na vyšších číslach tak som si ich popresúval nahor tak ako som chcel a nedalo by sa to náhodou nejak automaticky urobiť aj na druhom televízore ? lebo nechce sa mi to znova všetko robiť ručne zase...dík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od monikazupkova
      Dobrý deň prosím vás da sa k magio boxu dostať nový ovládač. Magio máme uz roky a stratil sa nam ovládač. Dakujem za odpoveď 
    • Od martin915
      Zdravím majú nám zaviesť do 2 mesiacov optiku a chcel by som vediet aká je kvalita obrazu cez optický internet a ako to funguje,čiže káblovanie,setobox,nahrávanie,vypadávanie obrazu.Na kolkých tv mozeme sučasne pozerať Hd vysielanie a zároven si aj nahrávať.Momentálne mám Magio SAT  a setobox  Kaon KST B2046 PVR.S obrazom som spokojný,aj náhravanie je super,mám oled lg 55BX.dakujem
    • Od ErikaC
      Dobrý deň,
      od UPC sme dostali informáciu, že k 1.8. nám vypovedajú zmluvu a končia s poskytovaním analógovej televízie v Lučenci. Keďže UPC nám tu nedokáže poskytnúť iné služby, chcem sa informovať či je možné získať TV služby od Telekomu - a či je možná aj hromadná zľava. Iba v našom dome sa jedná o 20 zákazníkov.
      Ďakujem, EC
    • Od rknizka
      Poprosim poradit ako deaktivovat HBO GO  na 30 dni zadarmo!
    • Od Rudo85
      Zdravim,nasiel by sa niekto kto realne rozbehal magio tv s tp link vdsl routrom ?Prosim ziadne neoverene postupy ktore su na forach alebo hokusy pokusy.Dakujem
    • Od Boris.Michal
      Dobrý deň prajem
      Prosím Vás koľko zvyčajne trvá dní keď si chcem od vás dať Magio tv +internet ? 
      Myslim od objednávky po zapojenie.
      Jedná sa o mesto Nová Dubnica.
      Dostupnosť tu je overená.

Ďakujem za odpoveď
      Boris Michal