Otázka

• 0

Chystajú sa nejaké kanály v 4K? Optika by to zvládla bez problémov.

Nemuselo by byť ani 4K,ale hodila by sa kvalita, ktorá sa aspoň rovná kanálom 401,402,408,409  - ktoré sú o dosť krajšie než klasické HD verzie týchto kanálov.

Kvalita HD verzií hlavne športových kanálov teda úprimne povedané nie je nič moc.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

To pdf je dosť staré, momentálne sú tam iba STV a ČT kanály 401,402,408 a 409, ale aj tie sú stále iba 1080p.

Ak by spustili aspoň PREMIER SPORT v 4K bol by som úplne spokojný. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj  tak nechápem, prečo keď mám rýchlosť internetu 285Mbps nemôžem mať v ponuke hoc aj všetky stanice v kvalite Optik t.j. veď vždy sledujem len jednu, takže 1x 16Mbps popr. ak aj nahrávam tak 2x16Mbps. Vysvetlí mi to niekto?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

"...a v budúcnosti aj Eurosport 4K"

Kedy príde budúcnosť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

Zaradenie Eurosportu 4K Telekom stále pripravuje a tvrdí, že chce, aby bol dostupný pre čo najväčšiu skupinu klientov. „A to aj s ohľadom na možnosti penetrácie 4K obsahu do našej bázy. Máme za sebou úspešný pilotný projekt 4K vysielania počas OH v Riu a chceme preto odštartovať Eurosport 4K spolu s niektorým významným športovým podujatím,“ odkázal manažér pre rozvoj TV služieb Telekomu Andrej Miklánek.

https://zive.aktuality.sk/clanok/151601/v-sr-startuje-eurosport-v-ultra-hd-kvalite-pridal-ho-prvy-operator-na-trhu/

Pridajme ale, že Telekom zatiaľ nemá ani 4K Magio boxy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak opäť...

Kedy prídu 4K boxy aj pre Magio tv, keď už teda MagioGo 4K ide?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @peha17

zatiaľ vieme poskytnúť iba info, že Slovak Telekom od 24. mája priniesol 4K obsah pre zákazníkov Magio GO. V ponuke TV programov nového Magio GO pribudli dve nové televízne stanice v Ultra HD rozlíšení – športový kanál Eurosport 4K a lifestylovo-cestopisný kanál Travel XP 4K. Oba kanály vysielajú v 4K rozlíšení a poskytujú vlastný atraktívny 4K obsah. Telekom odštartoval 4K vysielanie symbolicky so začiatkom grandslamového tenisového turnaja French Open, ktorý vysiela Eurosport 4K naživo v natívnom 4K rozlíšení. V prípade ďalších informácií o vysielaní 4K zverejníme novinky aj tu na Telekom fóre :) 

prajem pekný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @brann0

Magio TV boxy vysielajú v 4K :)

pekný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nechápem, prečo ste nedali Eurosport4K aj do MagioGO pre nás, čo ho máme k IPTV-MagioTV? Však ja si platím TV a ostatní MagioGO, prečo sme my o 4K ukrátení?

Alebo mohli ste teda aspon ukazat dobru volu a dat to k zrkadlovemu MagioGO ako "bonus" pre vernych zakaznikov ☺☺☺. Alebo nech sa to da dokupit k MagioGO, ja by som si Eurosport 4K urcite dokupil ☺
Editoval/-a QTO
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @brann0

Magio TV boxy vysielajú v 4K :)

pekný deň

Lucka 

Asi ste mysleli Magio GO boxy a nie Magio TV boxy ktore su urcene pre ADSL, VDSL, OPTIK. Tieto maju maximalne rozlisenie 1920x1080. Pokial mate boxy ktore su 4k tak ako si zabezpecim vymenu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne ako písal @jaroslav.zak

Oni sú Magio GO boxy. Bežné Magio boxy ktoré sa dávajú k IPTV 4K nepodporujú. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Android TV bude dostupné 4K? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4K nie.len  na TV A MAGIO GO TV boxoch sa bude dať zatiaľ sledovať 4k TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ti podporuje android box 4k a predplatíš si magio go tak možno áno.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ak ti podporuje android box 4k a predplatíš si magio go tak možno áno.

Ja mám Android televízor a stiahnutú, aplikáciu magio go z play store, mám to aj predplatené.

Viem že teraz to nie je podporované  ale zaujímalo ma či sa plánuje pridávať 4k aj na Android TV.  Nakoľko mám 4k telku, netflix, YouTube mi funguje v 4k takže by to mohlo zvládnuť aj magio go. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik Magio Go funguje aj na android tv uplne normalne, to, ze nemas teraz pristup, neznamena, ze nefunguje. Pokial by si si predplacal normalne Magio GO, fungovalo by ti to normalne, v 4K je tam Eurosport a Travel Channel už teraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Miloš Martovič Nie je normalne platit za MagioTV (ktore TCOM povazuje za hlavnu/nosnu TV sluzbu a MagioGo je jej doplnok) a mat v nom obmedzenejsiu funkcionalitu ako v MagioGo (chybajuce 4k, nutnost platit za STB s nahravanim/nemoznost prehravat cez nenahravacie STB spatne bez platby za predrazeny archiv). Predplacat si 2 TCOM TV sluzby samostatne urcite nemienim.

Magio GO ku Magio TV do aprila kopirovalo stav hlavnej TV sluzby. Od zvysenia ceny za Go sluzbu zacal TCOM spekulovat ako donutit ludi pridat si/prejst na Go sluzbu napr. aj cez nepodporu 4k v hlavnej TV sluzbe (a navyse 4k viazat na len ich GoBox), miesto toho aby 4K dali normalne ku hlavnej sluzbe.

Editoval/-a rmichalko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od robertus
      Na markize a amc sú filmy v anglickom jazyku  ako to prepnem do slovenčiny a s ktorým ovládačom?
    • Od Dusan6666
      Dobrý deň máme Magio Go L . Máme dva televízory na jednom je nainštalovaný set to box a na druhý chceme to aktivovať cez aplikáciu ale nevieme sa dalej pohnúť kvôli tomu že ukazuje nám že je možné iba jedno zariadenie a to je už pripojené. Potreboval by som podrobný popis ako postupovať Dakujem za skorú odpoved 
    • Od monikazupkova
      Dobrý deň prosím vás da sa k magio boxu dostať nový ovládač. Magio máme uz roky a stratil sa nam ovládač. Dakujem za odpoveď 
    • Od martin915
      Zdravím majú nám zaviesť do 2 mesiacov optiku a chcel by som vediet aká je kvalita obrazu cez optický internet a ako to funguje,čiže káblovanie,setobox,nahrávanie,vypadávanie obrazu.Na kolkých tv mozeme sučasne pozerať Hd vysielanie a zároven si aj nahrávať.Momentálne mám Magio SAT  a setobox  Kaon KST B2046 PVR.S obrazom som spokojný,aj náhravanie je super,mám oled lg 55BX.dakujem
    • Od ErikaC
      Dobrý deň,
      od UPC sme dostali informáciu, že k 1.8. nám vypovedajú zmluvu a končia s poskytovaním analógovej televízie v Lučenci. Keďže UPC nám tu nedokáže poskytnúť iné služby, chcem sa informovať či je možné získať TV služby od Telekomu - a či je možná aj hromadná zľava. Iba v našom dome sa jedná o 20 zákazníkov.
      Ďakujem, EC
    • Od rknizka
      Poprosim poradit ako deaktivovat HBO GO  na 30 dni zadarmo!