Problem s odozvou/pingom

Otázka

• 0

Dobry den, mam Magio internet od telekomu a snazim sa spravit si ipv6 cez tunnelbroker, ale router(??) mi nechce odpovedat na pingy od serveru, skusil som uz aj whitelist ICMP protokolu cez firewall a stale nic, router je Huawei HG8245H

Nejake rady? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Neviem uz editnut prispevok takze sem pridavam logy 

PING 178.40.222.X (178.40.222.X) 56(84) bytes of data.

--- 178.40.222.X ping statistics ---
11 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9999ms

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem uz editnut prispevok takze sem pridavam logy 

PING 178.40.222.X (178.40.222.X) 56(84) bytes of data.

--- 178.40.222.X ping statistics ---
11 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9999ms

myslim ze pingnut sa neda, ma to tak telekom poriesene...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem

• Od matofillo20
      Chcem sa opýtať prečo je môj internet za ktorý platím 15 eur, čiže ako za optiku v meste pomalší ako 3g v mobile?

• Od preetro
      Od 23.8.2021 mi prestala fungovať cez MagioDSL internet AntikTV - či už aplikácia v mobile alebo aj v TV zobrazuje chybu pripojenia na server. Keď sa však v mobile prepnem na dáta, tak aplikácia funguje => problém je v MagioDSL internete. Internet ako taký funguje. Ďalší problém, ktorý s tým súvisí je ten, že pracujem z domu a tiež od 23.8.2021 mi prestal fungovať firemný mail - server nedostupný, pričom ostatným kolegom prístup na mail server funguje. Keď si nazdielam dáta cez prístupový bod, tak maily fungujú. Čo mám robiť aby sa tento problém odstránil?