Problem s odozvou/pingom

Otázka

• 0

Dobry den, mam Magio internet od telekomu a snazim sa spravit si ipv6 cez tunnelbroker, ale router(??) mi nechce odpovedat na pingy od serveru, skusil som uz aj whitelist ICMP protokolu cez firewall a stale nic, router je Huawei HG8245H

Nejake rady? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Neviem uz editnut prispevok takze sem pridavam logy 

PING 178.40.222.X (178.40.222.X) 56(84) bytes of data.

--- 178.40.222.X ping statistics ---
11 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9999ms

myslim ze pingnut sa neda, ma to tak telekom poriesene...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem uz editnut prispevok takze sem pridavam logy 

PING 178.40.222.X (178.40.222.X) 56(84) bytes of data.

--- 178.40.222.X ping statistics ---
11 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9999ms

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď