Optika - ZA-Bánová

Otázka

• 0

Pekný deň prajem

chcem sa opýtať v akom stave je realizácia optiky v Žiline-Bánovej

v predošlých vláknach (21804 a 21866 - https://forum.telekom.sk/topic/21804/ https://forum.telekom.sk/topic/21866/

@Mirkospomína, že optika sa už buduje a realizácia je nad 100 dní... už prešlo viac a stále nevidno, že by sa niekde aspoň zakoplo, tak sa chcem opýtať na stav...

vďaka

M. Adámek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

zistím čo sa deje a dám Vám vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vďaka

hľadám nejaké použiteľné riešenie, lebo aDSL 2/0,5 MBit mi príde na krajské mesto v 21. storočí ako sci-fi

momentálne fungujem na LTE jedného z providerov, radšej by som však mal pripojené niečo stabilnejšie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika by mala byť budovaná v termíne nad 100 dní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vďaka

hľadám nejaké použiteľné riešenie, lebo aDSL 2/0,5 MBit mi príde na krajské mesto v 21. storočí ako sci-fi

momentálne fungujem na LTE jedného z providerov, radšej by som však mal pripojené niečo stabilnejšie...

http://porovnavacinternetu.sk

použi ako odrazový mostík 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je to podľa všetkého staršieho dáta, teda predpoklaám, lebo telekom tam uvádza rýchlosti ešte pred zrýchľovaním. ktoré sa udialo skoro dva roky vzad. 

ale nenašiel som nič iné, kde by bol lepší prehľad na adrese. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.