Otázka

• 0

Opticky internet plan v Reci okres Senec ?  Ďakujem 

od živé.sk

Rýchly internet má byť všade. Do pár rokov

Štát má ambíciu veľmi výrazne pomôcť pri budovaní optických sietía do roku 2025 chce dostať veľmi rýchly pevný internet prakticky ku všetkým ľudom na Slovensku. Pomôcť majú aj dotácie z EÚ.

Cieľom je dostať pevný internet s rýchlosťou aspoň 100 Mbit/s takmer do všetkých lokalít. Zároveň má sieť ponúknuť možnosť úpravy na 1 Gbit/s. V mimoriadne náročných miestach by mohlo ísť aj o mobilné pripojenie s porovnateľnými parametrami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Optika v tejto lokalite bude v termíne nad 100 dní. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím a dám vedieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem pekne v poriadku , môžem objednať  opticky internet ? Vopred nie? Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte nie, až po spustení, to býva zhruba mesiac - dva po dokončení výstavby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od 101603080
      Dobrý večer.Rád by som vedel kedy sa budú pripájať RD k optickej sieti v Malackách na ulici Duklianskych hrdinov 814 nakoľko je kabel natiahnutý a myslím že aj privedený do rozvodnej skrini na ulici, lebo pri ťahaní kábla presekli terajší internet a vtedy sme boli skoro 48h bez internetu my aj susedia.

• Od basa4567
      Dobrý deň, z dôvodu sťahovania by som rada posunula služby telekomu (magio televízia L, magio internet L), viazanosť je tam do 07/2022 mesačná splátka je 27,14€ súčasťou sú obe krabičky (wifi aj na tv), ak by to niekomu pomohlo radšej to prepíšem na novú osobu ako by som to rušila.
      v prípade záujmu píšte sms 0944256597 
      Ďakujem
    • Od paktoo
      Dobrý deň Váž. telekom.  Mám otázku skorej pre marketingové oddelenie . Chcel by som Vás poprosiť o informáciu, kedy plánujete dať do ponuky nové zariadenia ( ako napríklad TV ) ?  Pred nedávnom bola v ponuka SMART TV od samsungu s menšou uhlopriečkou. Teraz je v ponuke len strašne veľká Phillips TV . Na mojej adrese je spustená nová optika a budem vytvárať novú zmluvu a chcel by som nové zariadenie. Oplatí sa čakať alebo nebude tak skoro nič v ponuke ? Moc krát ďakujem kompetentným za odpoveď.

• Od deemonpeklo
      zdravím mám internet službu Optik 3 kde uvádzaju rýchlosť 600mb/s a 60mb/s ale reálne mám download na úrovni 200 max 250 mb/s čo je vlastne na úrovni služby Optik 2
      aktuálna rýchlosť speedtest
      mám router TP LINK model: Archer C2 a modem Echolife HG8245H
      otázka znie kde je problém? či je to na reklamáciu 
      za odpoved dakujem 
    • Od Kexotv
      Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné? 
    • Od Maro44
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať ako je to s pripojením na optickú sieť v prípade že rodinný dom je vo výstavbe. Jedná sa o Lehnice, časť Malý Lég. Dá sa nejako dopredu overiť dostupnosť služieb? Pozeral som iba dom, ktorý je oproti cez ulicu a tam sú služby dostupné.
      Zároveň sa chcem spýtať ako je to s prípravou na pripojenie. Stačí natiahnuť chráničku na kábel z domu k plotu?
      Ďakujem vopred za odpoveď.