Optika Kanianka

Otázka

• 0

Kedy sa začne s ďalším zapájaním optiky na ulici Košovská , Kanianka v tomto roku 2021

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

výstavba by mala byť dokončená 30.04.2021

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Janeg321
      Písala som o 8mej že vypadava a nefunguje internet … je 10:20 a zasa znovu internet nejde … a netrvá to 5 minult že by to mefungovalo .. takže žiadam riešenie ..!
    • Od Janeg321
      Vysvetlite mi ako je možné že niekolko krát za den (velakrát) kedže už len od 6tej do 8mej rána vypadol a dlho nefungoval internet asi 8x .. a to nerátam kolkorát je to za celý deň (v bratislave) a tiež že ste nám mali dodať nový router ale akosi sa nič nekoná a zrazu ani nikto nevolá a nekontaktuje nás ako to bolo slúbené? 
    • Od Lucka
      Superrýchly internet v mobilnej sieti sa postupne stáva realitou. V Telekome sme 10.12.2020 spustili komerčnú prevádzku 5G siete
      V súčasnosti je 5G sieť k dispozícii už v 15 bratislavských lokalitách: Jarovce, Rusovce, Petržalka, Staré Mesto, Nové Mesto, Kramáre, Ružinov, Trnávka, Vajnory, Rača, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Karlová Ves, Devín a Devínska Nová Ves. V budúcnosti plánujeme rozširovanie siete do ďalších lokalít. Rozsah 5G siete v tejto fáze je podobný ako pri štarte 4G siete v roku 2013.
      Telekom štartuje komerčnú prevádzku vo väčšom rozsahu (nie iba pilotnú) ako prvý operátor, podobne ako v minulosti uvádzal technologické premiéry sietí 3G, HSDPA, HSPA+, 4G či 4G+.

Nová sieť ponúkne nové rýchlosti
      5G sieť Telekomu funguje v NSA (non-standalone) móde na frekvencii 2100 MHz so šírkou pásma 15 MHz v kombinácii s dostupnými LTE pásmami v Bratislave. Táto kombinácia ponúka maximálnu teoretickú kapacitu 1 150 Mbps pre download a 131 Mbps pre upload. Reálne možno namerať rýchlosti na úrovni 300-600 Mbps pre download a 60-80 Mbps pre upload.

Čo potrebujete  pre 5G?
      byť v pokrytí 5G zariadenie s podporou 5G kompatibilnú SIM kartu (netreba novú verziu, stačí mať 4G SIM kartu) Ak ste zákazníci Telekomu, môžete využívať 5G sieť od prvého dňa na paušáloch i predplatených kartách. 

Na akom smartfóne už beží 5G?
      Telekom odštartuje 5G sieť s podporou 24 zariadení:
      Samsung: A32 5G, A42 5G, A52 5G / Galaxy S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G / Galaxy Note 20 Ultra 5G, Note 20 5G / Galaxy S20 Ultra 5G

Apple: iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max
      Xiaomi: Mi 11 Ultra, Mi 11 Lite 5G, Mi 11, Mi 10T Pro, Mi 10T Lite
      OnePlus: 9 Pro 5G, 8T, Nord N10 5G
      Huawei: P40 Pro, Mate 40 Pro
      Motorola: Moto G 5G Plus

Viac o 5G a mapku pokrytia nájdete na našom webe.

• Od zahlean
      V zmysle vyjadrenia c. 6612100968 Slovak Telekom, prechadza cez nasu investicnu parcelu prechadza trasa podzemnych oznamovacich vedeni. Mali by sme zaujem sa pripojit k internetu + dalsie sluzby od Slovak Telekom, potrebovali by sme urcit bod napojenia. chcem VAs poziadat o dalsi postup.  
    • Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.
    • Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW