Otázka

• 0

Všimol som si, že Telekom opäť po prestávke zaradil (pred Vianocami)  medzi  ponúkané mobily aj značku OnePlus konkrétne model OnePlus 8T.  Na začiatku roka 2020 bola nižšie uvedená informácia, po ktorej som už nedúfal, že tieto super mobily budete ponúkať.

„Zaradenie OnePlus súvisí s našou snahou priebežne zaraďovať aj nové značky. Vyskúšali sme si predaj OnePlus modelov a vypredali sme všetky zásoby, čo nás potešilo – predaj bol dobrý, hoci sa modely nedostali do TOP10 či TOP20 rebríčka,“ uviedol k téme pre Živé.sk hovorca Telekom Michal Korec. „Momentálne nezaraďujeme iný model tejto značky, ale nevylučujeme ani zaradenie v budúcnosti. Aktuálne sa sústredíme skôr na iných nováčikov ako práve Xiaomi,“ dodal Korec.

Plánuje Telekom v tomto pokračovať a hlavne ponúknúť aj vlajkovú ľod  ako bude   OnePlus 9 PRO?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte,

tešíme sa, že značka OnePlus je taká obľúbená. Plánujeme pokračovať a v najbližšej dobe zaradíme One Plus Nord N10 5G. Určite budú nasledovať aj ďalšie typy.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte,

Tento týždeň sme zaradili do akciovej ponuky nový smartfón OnePlus Nord N10 5G. Tento model patrí do strednej triedy, ponúka 6,49“ displej, viaceré fotoaparáty, 4300 mAh batériu a podporu 5G. Ide o jeden z najlacnejších 5G modelov súčasnosti. Objednať si ho môžete tu: https://eshop.telekom.sk/category/all-devices/list/product_listing/product/One-Plus-Nord-N10-5G?variantId=HW3068&tariffId=RP1140&agreementId=agreement24&instalmentId=24&deviceList=device+list+section

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keĎže sa všetko vypredalo, skoro určite sa vrátia k predajú od OnePlus. 

Však aké konkrétne modely budú ponúkať a kedy to bude..... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super správa, že pokračujete so zaraďovaním OnePlus pristrojov, len dúfam, že zaradíte postupne aj triedu vlajkových ľodí, ako napr. OnePlus 9 resp 9 Plus. Rozumiem, že najväčší záujem je o strednú triedu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OnePlus už oficálne uviedol ich model OnePlus 9 Pro. Viete teraz už povedať, kedy ho doplníte do ponuky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oneplus 9 PRO planuju dat do ponuky, staci zalistovat vo fore par tem nizsie.

Mna by skor zaujimal model OnePlus 9.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @sategi,

zrejme aj telefón One+9 zaradíme do našej ponuky. 

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gandamwing
      Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
    • Od Nikola6
      Dobrý deň, 
      Od včera sa mi nezorbazuju prichádzajúce hovory. Keď sa mi pokúšajú dovolať, ozve sa im: "Volany účastník je momentálne nedostupný. Zavolajte prosím neskôr. " Takže sa mi nik nedovola.
      Volala som na infolinku, vraj je všetko ok,nemam nastavene blokovanie ,ani nič podobné. Skúsila som dat sim do iného mobilu, nepomohlo. 
      Viete mi prosím poradiť? 
      Dakujem