Záručné listy na telefón

Otázka

 • 0

Ahojte, práve som volal s dosť nepríjemnou pani cez zákaznícku linku, ktorá mi povedala, že mi nevie poslať na môj email záručné listy k telefónom, ktoré som kúpil. Vraj záručné listy telekom nedáva už 6 rokov. Akože som absolútne šokovaný, lebo chcem tie telefóny predať a potrebujem k ním tie záručné listy a vraj si mám vystačiť s dokladmi o kúpe novej služby čiže predĺžení paušálu. Ale tam sú moje osobné údaje a to neprichádza do úvahy, aby som ich dal niekomu. Čiže vie mi niekto povedať ako to je? Lebo tá zákaznícka linka má samých arogantných ľudí. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 0

neviem ako to je konkrétne v telekome, ale častokrát sa v elektronike nepouzívajú záručné listy už v dnešnej dobe. 

vážne sa dlhší čas používa faktúra, alebo iný doklad kúpy, v prípade telekomu previazanosť s paušálom môže byť a to je zároveň aj záručným listom. 

neviem ti povedať pevné stanovisko, ale ak to tak telekom má neprekvapilo by ma to vôbec. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Telekom záručné listy nevydáva, lebo každá akcia je sparovana s číslom na konkrétnu osobu. Mne sa  zdá, že telefón môže potom reklamovať osoba so splnomocnenim od predávajúceho. /ale tam sú tiež osobné údaje / 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Záručné listy sa nedávajú už nikde, nielen v Telekome. Stačí doklad o nákupe. HUAWEI je ešte ďalej, HI-CARE po spustení telefónu alebo tabletu automaticky odosiela SN zariadenia a záruka sa počíta digitálne od spustenia zariadenia. V prípade konfliktu (napr. vystavený kus) sa prihliada na doklad o kúpe.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od martinsvorcik2
   Dobrý deň,
   Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
   (Trnava)
  • Od DavidB137
   Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
  • Od mojkoful1
   dobrý deň, 
   rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
   dakujem Anna
  • Od lukaskurti22
   Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
  • Od Nikola6
   Dobrý deň, 
   Od včera sa mi nezorbazuju prichádzajúce hovory. Keď sa mi pokúšajú dovolať, ozve sa im: "Volany účastník je momentálne nedostupný. Zavolajte prosím neskôr. " Takže sa mi nik nedovola.
   Volala som na infolinku, vraj je všetko ok,nemam nastavene blokovanie ,ani nič podobné. Skúsila som dat sim do iného mobilu, nepomohlo. 
   Viete mi prosím poradiť? 
   Dakujem
  • Od Lucka
   Chcete nový telefón, ktorý je výkonný, spĺňa vaše kritériá, no doteraz ste sa museli uskromniť s nižšími variantami smartfónov kvôli cene? Kúpte si nový Samsung Galaxy S21 5G teraz a môžete odpredať svoj starý telefón s 300 € bonusom navyše k jeho výkupnej cene. Znamená to, že spolu môžete ušetriť až 630 €. 
   POSTUP pre výhodný nákup:
            Páči sa vám táto ponuka? Vybrať si môžete z telefónov na našom webe tu. Stále platí, že ak nakúpite cez náš Telekom web, odmeníme vás sumou až do výšky 20 eur vo forme online zľavy.            Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte svoje staré zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplňte informácie o jeho stave.           Po tom, ako kúpite v Telekome svoj nový telefón Samsung a už ho budete mať doma, zaregistrujte ho prosím na webe www.novysamsung.sk (budete potrebovať vypísať: model zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy, predajňu, kde sa nákup realizoval a doklad o kúpe – v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili). Tieto údaje vyplňte najneskôr do 7.4.2021.           Zvýhodnená výkupná cena za staré zariadenie vám bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Samsung Galaxy S21 5G. Kompletné informácie a takisto zoznam modelov na výkup nájdete na stránke Samsungu.
    
   Podeľte sa s nami, ak chcete aj vy uplatniť tento super bonus! POZOR, akcia na výhodnú kúpu v Telekome  platí do konca marca 2021.