eset internet

Otázka

• 0

Pekný večer..nevie či moji nedopatrením alebo mi neprišli nové prihlasovancie údaje na eset internet security.Prero by som som vás ccelapoprosiť znovu o zaslanie nakolko mi starý vypršal platnosť  dala som si ho do zmluvy teraz nanovo..iba sms mi prišla  o aktivácii ale bez údajov n prihláseniie. Dkujem s pozzdravom Smutná

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Skontroluj si to v mailoch, alebo či Ti to nepadlo do spamu, ak nemáš zavolaj na 0800 123 456.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.