Problém s rýchlostou

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som sa optýťat používame v domácnosti internet L 250/25 optický vzduchom rýchlosť internetu je bohužiaľ iba 27/26 Mbit/s , poruchová rýchlosť je 120/12 Mbit/s je to chyba ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

skôr si myslím, že reálne odmeral LTE rýchlosť na tých 27/27 a pýta sa či to nie je porucha, keď si platí optiku 250/25, aj keď to spolu vonkoncom nesúvisí. 

no ale čo sa vlastne básnik v skutočnosti snažil spýtať sa zrejme nikdy nedozvieme, ak sa autor neprihlási, nevysvetlí a nerozvedie to. 

Kto vie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@janyxx ak by myslel wifi, tak by predsa nenameral 26 - 27 upload keď má program s maximom 25

takže pochybujem, že si to trafil. .:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si to domyslel, ale ci je to spravne ??

Privedenu ma optiku 250/25 Mbps

Vzduchom mysli asi domace wifi

NTB ma starsi a je tam sietovka b/g preto mu to neda viac ako 30/30 (alebo sa pripaja na nejaky stary wifi router b/g)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prečítal som to asi 3x, a  nie som si istý či rozumiem.

Platíte si za optiku L 250/25.

4G internet vám ide rýchlosťou 27/26

poruchová rýchlosť optiky L je 120/12. 

a neviem v tom nájsť akýkoľvek súvis / logiku / prepojenie 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.
    • Od stehlika
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či niekto nevie plánované pokrytie optickým internetom Žilina Trnové a konkrétne Ipeľská ulica. Ďakujem pekne.