Problém s rýchlostou

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som sa optýťat používame v domácnosti internet L 250/25 optický vzduchom rýchlosť internetu je bohužiaľ iba 27/26 Mbit/s , poruchová rýchlosť je 120/12 Mbit/s je to chyba ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

prečítal som to asi 3x, a  nie som si istý či rozumiem.

Platíte si za optiku L 250/25.

4G internet vám ide rýchlosťou 27/26

poruchová rýchlosť optiky L je 120/12. 

a neviem v tom nájsť akýkoľvek súvis / logiku / prepojenie 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si to domyslel, ale ci je to spravne ??

Privedenu ma optiku 250/25 Mbps

Vzduchom mysli asi domace wifi

NTB ma starsi a je tam sietovka b/g preto mu to neda viac ako 30/30 (alebo sa pripaja na nejaky stary wifi router b/g)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@janyxx ak by myslel wifi, tak by predsa nenameral 26 - 27 upload keď má program s maximom 25

takže pochybujem, že si to trafil. .:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skôr si myslím, že reálne odmeral LTE rýchlosť na tých 27/27 a pýta sa či to nie je porucha, keď si platí optiku 250/25, aj keď to spolu vonkoncom nesúvisí. 

no ale čo sa vlastne básnik v skutočnosti snažil spýtať sa zrejme nikdy nedozvieme, ak sa autor neprihlási, nevysvetlí a nerozvedie to. 

Kto vie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@janyxx ak by myslel wifi, tak by predsa nenameral 26 - 27 upload keď má program s maximom 25

takže pochybujem, že si to trafil. .:D 

Preco myslis ?

Ja mam napr tiez 250/25 a pod 25 som este nikdy nenameral (aha teraz vecer https://www.speedtest.net/result/10812806703 )

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od AliMacko
      Dobrý deň, 

zaujímali by ma aktuálne ponuky pevného internetu v domácnosti. Ide o lokalitu Baškovce okres Humenné č.d.27.
      Dňa 14.3.2021 mi končí viazanosť u iného operátora, preto ma zaujímajú Vaše konkrétne ponuky. 

ďakujem Macková
    • Od ivanbuzek
      od septembra 2019 mám platnú zmluvu na optiku cez kábel vo Vrbovom na Poľnej ulici.
      Káble sú zakopané, no prípojky na domy nie a nič sa nedeje. Kedy sa bude pokračovať .Ďakujem
    • Od NMSYLVI73
      Dobrý deň, po telefonickom dohovore s operátorom vašej spoločnosti došlo k vzájomnej dohode, že zašlem elektronicky žiadosť o zrušenie služieb. Žiaľ, nemôžem sa "doklikať" kam presne mám žiadosť odoslať (nakoľko som nenašla žiadnu vašu mailovú adresu). Môžete mi prosím poradiť? Ďakujem Záhorová

• Od Stanislav183
      Planuje Telekom na rok 2021 vylepsovat VDSL siet alebo bude sa viac zameriavat na rozsirovanie Optickeho pripojenia?Dakujem.
    • Od JustMilan
      Dobrý chcel by som sa opýtať ohľadne optiky Liptovská Lúžna 
    • Od Christian_05
      Chcem sa spýtať kedy bude spustená služba optického internetu v Seredi? Doteraz bol termín stanovený do 30.10.2020.
      Na ulici nam pribudli nové telefonné stĺpy a staré vymenili tiež za nové. Na tieto nové už natiahli aj optické káble.
      Nemáte nejaké nové info, či to bude ešte tento rok?
      Vďaka