služba

Otázka

• 0

včera so si aktivoval maďarské programy , kedy budú aktívne ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Skús zavolať infolinku na čísle 0800 123 456, tu ti sotva niekto poradí, keďže nik z nás nemôže zasiahnuť do systémov Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyskúšaj reštartovať Magio box, možno Ti už nabehnú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Počkajte na SMS o vybavení objednávky na aktiváciu balíčka, následne skúste reštartovať magio box. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od rknizka
      Poprosim poradit ako deaktivovat HBO GO  na 30 dni zadarmo!
    • Od Rudo85
      Zdravim,nasiel by sa niekto kto realne rozbehal magio tv s tp link vdsl routrom ?Prosim ziadne neoverene postupy ktore su na forach alebo hokusy pokusy.Dakujem
    • Od Boris.Michal
      Dobrý deň prajem
      Prosím Vás koľko zvyčajne trvá dní keď si chcem od vás dať Magio tv +internet ? 
      Myslim od objednávky po zapojenie.
      Jedná sa o mesto Nová Dubnica.
      Dostupnosť tu je overená.

Ďakujem za odpoveď
      Boris Michal
    • Od ViduzZz
      Zdravim, ma niekto skusenosti s nastavenim ubiquiti zariadeni tak, aby fungovala po jednom kabli aj TV aj internet?
      Momentalne mam od telekomu iba ONT, ale planujem kupit Unifi APcka, switche a UDM-Pro.
      Viem, ze kedysi mali TV riesenu cez VLAN, je to tak stale?
    • Od warpcore5
      Ahojte, 
      Mame som zriadil službu MAGio TV  - L a k tomu 2 Magio boxy do dvoch izieb. Telku veľmi nepozerám, ale minule som si zapol druhý Magio box v čase, kedy ho mala v druhej miestnosti zapnutý aj moja mama. Jediný kanál ktorý fungoval bol ten, ktorý práve bežal na druhom magioboxe, všetky ostatné kanály, HD aj SD len vypisujú hlášku : Všetky HD služby sú v prevádzke, pre možnosti HD zobrazenia stlačte OK. Ak jeden magiobox vypnem (stačí do pohotovostného režimu), druhý funguje normálne.
      Pred časom som mal na tejto drese zriadenú službu VDSL Magio internet, myslím že to bola služba 30/3 a k tomu 1 magiobox s balíčkom L. Všetko spolu valilo úplne bez problémov. Dnes tu mám iba telku a 2 Magio boxy, internet je zrušený....v čom je teda problém ? Ak je toto normálne, prečo ma pri podpise zmluvy nikto na takéto obmedzenie neupozornil ?
    • Od jopo166
      Kolko stoji montaž satelitu magio?