Problém s objednaním

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som si objednať Predplatenku, no pri zadaní čísla domu a teda  vyplnení adresy v objednávke je adresa ihneď vymazaná, akoby som tam nič nenapísal. Neviete v čom môže byť problém?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Začni písať Mesto/obec a po zadaní pár písmen by Ti systém mal ponúknuť správny názov mesta ak klikneš na to pokračuj ďalej ulicou, systém rozoznáva ktoré obce nemajú ulice a nakoniec číslo domu a PSC, skúšala som mne to išlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od plastiak1
      - platí kód *111# aj v Predplatenke?
    • Od Marian Relovsky
      Chcem dat návrh na tie nekonečné data na predplatenke ci bi bolo možné keďže stoja na 10dní 4eura ja chcem na 30 dní rovno za 12 eur bolo bi to super urobiť 30 dnovi balík a zvýšiť rýchlosť z 1MB ASPOŇ NA 10MB TO STAČÍ a čo vám chýba sú mms balíky tie nemáte žiadne bolo by dobre aj toto doplniť 
    • Od Frantiseks
      Kupil som si predplatenku a nejde mi stale pise iba tiesnove volania nemozem s nej volat ani nic co mam robit s tym bo uz mam nervy
    • Od dubasak
      Dá sa vypnúť informácie (SMS) po skončení hovoru. 
    • Od Valles
      Vraj nekonečné piatky... Mne v piatok 4.12.2020 zobrali asi 1700 MB. Napísala som im, ale dodnes som nedostala žiadnu odpoveď.

• Od alfonzmega
      Ako zablokujem predplatenku? lebo mi bol ukradnutý mobil A mal som V ňom tú sim kartu