SerComm Speedport plus otvorenie portu

Otázka

• 0

Ahojte

Ako na tomto premiovom routry otvorit port?Lebo ked sa o to pokusam,tak mi vypisuje ,ze davam zle IP adresy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

samozrejme IP z rozsahu DHCP

fT4V[1].png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

samozrejme IP z rozsahu DHCP

fT4V[1].png

kde si prisiel k rozsahu dhcp?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podobnu zalezitost som riesil nedavno ...v sercome aj po zadani vsetkych parametrov mi stale svietil zlty vykricnik a port jednoducho neotvorilo ..vyriesene sposobom aktivacie verejnej dynamickej ip adresy 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj nám vymenili ZTE za tento super premiový SerComm..  Prišiel niekto na to ako nastavovať pravidlá firevallu?

Na starom ZTE Speedporte to bolo.

firewallu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem