Otázka

• 0

Môžem darovať data na iné číslo mimo členov Magenty 1,  jednorázovo ? Mám paušál T Ideál 23

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marcel
      Pozdravujem,
      a zároveň dávam do pozornosti nefunkčný link na podrobný výpis https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/podrobne-vypisy
      Kedysi prišla SMS o autentifikácii, teraz to  nespraví nič. Poprosím kompetentných o nápravu.
      Ďakujem.
    • Od JozefLipa25
      Želám pekný večer. Chcel by som sa len opýtať...končí mi viazanosť a mal som v pláne pri obnovení viazanosti vziať pre deti playko 5. No pozerám že je dočasne nedostupné. Nemá náhodou niekto informáciu alebo netuší niekto kde by som sa dozvedel kedy sa približne očakáva konzola na predajňu? Či má význam vôbec čakať alebo pozrieť iný produkt. Za každú odpoveď aj radu vopred ďakujem.
    • Od Michal Snopko
      Zdravím dá sa urobiť aj zmena programu s Tideal na Tdata počas viazanosti?
    • Od Martin12345
      Dobrý deň.Chcem si predĺžiť paušál a chcem sa spýtať či mi ho kuriér dovezie do Českej republiky aj s novým mobilným telefónom.
    • Od radosuch
      Neviete niekto ako vystúpim zo svojej skupiny Magenta 1?Chcem prestúpiť do inej.
    • Od Marian Relovsky
      Chcem dat návrh na tie nekonečné data na predplatenke ci bi bolo možné keďže stoja na 10dní 4eura ja chcem na 30 dní rovno za 12 eur bolo bi to super urobiť 30 dnovi balík a zvýšiť rýchlosť z 1MB ASPOŇ NA 10MB TO STAČÍ a čo vám chýba sú mms balíky tie nemáte žiadne bolo by dobre aj toto doplniť