ID kod

Otázka

• 1

Prosím identifikujte sa cez váš ID kód.
ID kód vám bol doručený po zriadení prvej služby. Pokiaľ neviete, aký je váš ID kód, ľahko si ho zistíte na na stránke Zobrazenie ID kódu.

Neviete nahodou, kde mi mal byt dorucený ID kod ?    po zriadeni prvej sluzby ?     to je ktorá ?    nic take som nedostal alebo nenasiel.   Dakujem vopred za radu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

ID kód som kedysi dostala normálne listom, teraz si ho viem zobraziť cez link, ako máš uvedené https://www.telekom.sk/id-kod, prípadne zavolaj  na linku 0800 123 456, alebo Ti ho dajú osobne na predajni ak si majiteľom služieb.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od annaosuska
      zablokovala som si mobil a neviem PUK kód, ako si ho zistím, aby som si mohla odblokovať mobil? Ďakujem
    • Od petolas
      Zdravím! Stala sa mi taká vec. Telefon vyžadoval aktualizáciu softvéru tak som tak urobil lenže mám novú sim kartu a pin kod si nepamätám. Po troch pokusoch chce odomňa puk kod ale momentálne som v zahraničí a nemám pri sebe tú obálku kde je puk kod. Ani sa nedovolám na infolinku aby mi nejako poradili . Viete mi niekto poradiť? Ďakujem
    • Od nanulko86
      Dobrý den mam zablokovu sim kartu a pyta puk kod a neviem ho ako sa da zistit?dakujem janči
    • Od fekec10
      Potrebujem puk kod. Nakoľko sú kamenné predajne neviem ako sa dostať k puk kody
    • Od fekec10
    • Od fekec10